„Ford“ elektromobilių divizijos vadovas pasišaipė iš „Tesla“ - „Mach-E“ bamperiai nenukris“  ()

„Ford“ leidžiasi į naują erą su „Mustang Mach-E“ priešakyje. Dabar „Mustang“ yra elektromobilių markė, kuri, žinoma, taps pačiu svarbiausiu „Ford“ projektu. Bet kelias nėra lengvas ir jame yra daug stiprių konkurentų, iš kurių kartais norisi ir pasišaipyti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Tesla“ elektromobilių mėgėjų yra vertinama išties puikiai. Ši palyginti nesena markė turi didžiulį gerbėjų ratą, kurie yra pasiruošę atleisti viskas „Tesla“ nuodėmes. Didžiausios iš jų yra susijusios su surinkimo kokybe - nelygūs tarpai tarp skirtingų kėbulo detalių jau seniai yra virtę anekdotu, pirkėjai nekreipti dėmesio į dažų defektus, o ir durelių, spynelių ir bagažinių dangčių gedimai nėra reti. Ir nors „Tesla“ automobiliai nėra pigūs, pirkėjai yra linkę į trūkumus numoti ranka - šie elektromobiliai perkami dėl technologijų, o ne kokybės.

„Ford“ elektromobilių divizijos vadovas Darrenas Palmeris interviu „Autoblog“ teigė, kad „Mach-E“ bamperiai nenukris, stogas nenukris jį beplaunant, durelės yra tinkamai sumontuotos, plastikai ir kitos medžiagos yra suderintų spalvų. Atrodo, keistos pagyros - juk to ir reikia tikėtis iš automobilių, tai nėra kažkoks pranašumas, kuriuo reikėtų girtis. Tačiau akivaizdu, kad Palmeris nesigiria, o svaidosi žaibais - jis baksnoja į didžiausią konkurentą.

 

Nors Palmeris niekada nepaminėjo „Tesla“ vardo, visi supranta, kad buvo kalbama būtent apie šios markės automobilius. „Tesla“ automobiliai dar visai neseniai buvo aptariami dėl šalin nuskrendančių stogų. O apie keisčiausią ir nenuoseklų salono spalvų pasirinkimą buvo kalbama nuo pat „Tesla Model S“ pasirodymo laikų. Palmeris pridėjo ir dar vieną „Mach-E“ privalumą - „jo rankenėlės neužstrigs dėl šalčio“. Tai - dar viena problema, kurią pastebi „Tesla“ vairuotojai.

 

Nėra taip, kad „Ford“ pati niekada nebūtų susidūrusi su kokybės problemomis. Be to, „Mach-E“ tiesiog dar nėra gatvėse - kas žino, kokios kokybės automobilio sulauksime. Kita vertus, žinote, kokių automobilių gatvėse yra labai daug? „Tesla“! Jei „Tesla“ gali parduoti tiek daug elektromobilių visame pasaulyje, gal tie kokybės trūkumai nėra tokie svarbūs? Elektromobilių pirkėjai renkasi įveikiamą atstumą, infrastruktūrą ir technologijas, kurie „Tesla“ yra tarsi skydas nuo tokių „Ford“ ar kitų gamintojų pašaipų.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(7)
(1)
(6)

Komentarai ()