Vokiečių laikraštis juokiasi iš išpūstos „Tesla“ akcijų vertės ir ragina akcijų biržose statyti prieš „Tesla“ - kas čia vyksta?  (15)

Tie, kurie anksti patikėjo „Tesla“ sėkme ir investavo į šios kompanijos akcijas, dabar džiaugiasi. Nors „Tesla“ akcijų smukimas buvo prognozuojamas ne kartą, jų vertė vis dar laikosi labai tvirtai. Nepaisant to, Vokietijos laikraštis „Frankfurter Allgemeine“ ragina akcijų biržose statyti prieš „Tesla“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Greitas „Tesla“ akcijų vertės augimas ne kartą ragino investuotojus statyti prieš TSLA akcijas. Kaip tai vyksta?

Na, akcijų biržoje pasiskolinamos akcijos (šiuo atveju TSLA), tikintis, kad jų vertė kris. Kai ateina laikas akcijas grąžinti, investuotojas jas turi vėl nupirkti. Jei viskas vyksta taip, kaip buvo suplanuota, akcijos perkamos gerokai pigiau, todėl taip laimima šiek tiek pinigų. Ar ne šiek tiek - gerą uoslę turintis akcijų biržos žaidėjas taip gali susikrauti nemažus pinigus.

„Tesla“ akcijos tokiems žaidėjams nebuvo labai palankios. Statantys ant TSLA kritimo ne kartą suklydo. Buvo momentų, kai akcijų biržose už TSLA akcijų kritimą buvo pastatyti milijardai. Ir, kaip sakė pats „Tesla“ vadovas Elonas Muskas, tie žmonės susidūrė su „skausmo cunamiu“, nes akcijos augo ir toliau.

 

Tačiau apie ekonomiką „Frankfurter Allgemeine“ laikraštyje rašantis Danielis Mohras neseniai parašė straipsnį „Kaip statyti prieš Eloną Muską“. Savo straipsnyje Mohras juokiasi iš išpūstos „Tesla“ akcijų vertės ir teigia, kad „Tesla“ negali būti vertingesnė už „Daimler“ - tai autoriui atrodo nelogiška. Taigi, savo straipsnyje jis ragina statyti už TSLA smukimą ir įtaigiai pasakoja, kiek daug tai gali padėti uždirbti.

 

Reikėtų paminėti, kad Mohras aprašė ir riziką - šį žaidimą žaidžiantys žmonės gali netekti visko. Tačiau autorius čia pat pridūrė, kad jam atrodo, jog „Tesla“ akcijų vertė greitai patirs stiprų smukimą.

Viena vertus, Mohras aprašo būdą, kaip akcijų biržos žaidėjai galėtų užsidirbti. Toks ir yra jo darbas ir prognozės neprivalo patikti visiems. Kita vertus, tame pačiame straipsnyje Mohras teigia, kad Muskas jam nepatinka, o asmeninis priešiškumas ar palankumas nėra gera motyvacija rizikingoms finansinėms operacijoms.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(13)
(22)
(-9)

Komentarai (15)