Patirkite nepakartojamą žaidimo lygmenį: AGON PRO monitoriai iki 240 Hz, su HDR ir greitomis IPS panelėmis  ()

Vienas iš pirmaujančių pasaulyje žaidimų monitorių1 ir IT priedų prekės ženklų „AGON by AOC“ praplečia savo AGON PRO asortimentą, sukurtą konkurencingam žaidėjui, ir pristato legendinių monitorių trijulę: 68,6 cm (27 colių) „AG274QXM“ (QHD @ 170Hz), kurioje yra Mini LED IPS panelė su VESA „DisplayHDR 1000“ sertifikatu, 27 colių „AG274UXP“ (4K @ 144 Hz) ir 27 colių „AG274QG“ (QHD @ 240 Hz): abu su keturiuose šonuose berėmiais ekranais, su greita IPS anele ir „VESA DisplayHDR 600“ palaikymu.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kompiuterinių žaidimų bendruomenės legendos seniai laukė šio momento: dvi skirtingų pasaulių frakcijos apjungia savo jėgas geresniam rytojui užtikrinti. Žaidimams konkurencingu lygiu reikia didelio atnaujinimo dažnio ir itin gerą atsaką turinčių ekranų.

Kita vertus, istorijos atpasakojimais pagrįsti lėtesnio tempo žaidimai su gražia vaizdine medžiaga žiūrisi geriausiai tuomet, kuomet juos perteikia plataus diapazono HDR ekranai.

AGON PRO vienu prestižiniu paketu siūlo viską: didelės spartos, gerą atsaką turinčios panelės (iki 240 Hz ir 1 ms GtG), didelę skiriamąją gebą (QHD arba 4K) ir tikrą VESA sertifikuotą HDR palaikymą („DisplayHDR 600“ arba „DisplayHDR 1000“).

Žaidimas be kompromisų

27 colių „AG274QXM“ atvyksta su apdovanojimų pelniusiu dizainu („Red Dot Design Award“) ir turi savyje monitoriaus panelę („Shadow Shield“), kuri sumažina saulės spindulių ar ryškių scenos šviesų atspindžius. Išskirtinė Mini LED apšvietimo technologija ir greita IPS panelė su QHD raiška (2560 x 1440) siūlo 576 pritemdymo zonas, skirtas „DisplayHDR 1000“ palaikymui tam, kad būtų pasiektas minimalus halo efektas ir daug geresnis ryškumas lyginant su kraštuose apšviestais HDR ekranais, tuo pačiu metu sumažinant monitoriaus storį.

 

Aukštos pakopos „DisplayHDR 1000“ sertifikuoja didžiausią 1000 nitų ryškumą ir gilius, juodos spalvos atspalvius tame pačiame kadre. „AG274QXM“, turintis 1,07 milijardo spalvų ir 99% DCI-P3 gamos pedengimą, suteikia puikią spalvų perteikimo įspūdį. Visų lygių žaidėjai, o ypač - konkurencingi, teigiamai įvertins monitoriaus 170 Hz atnaujinimo dažnį ir 1 ms GtG, užtikrinančius, jog vaizdas būtų švelnus ir sklandus. Dėl savo suderinamumo su G-SYNC, monitorius siūlo žaidimo patirtį be vaizdo trūkinėjimo ar plyšinėjimo, net esant įjungtai HDR.

27 colių „AG274UXP“ yra aprūpintas Nano IPS panele, turinčia 4K skiriamąją gebą (3840 x 2160), idant būtų pateikti itin ryškūs vaizdai, turintys 163 PPI pikselių tankį. Sujungus 4K skiriamąją gebą su 144 Hz atnaujinimo dažniu ir 1 ms GtG atsako laiku, monitorius puikiai veikia konkurencinėje srityje. Spalvas tiksliai perteikiantis monitorius palaiko „DisplayHDR 600“ ir suteikia turtingą, ryškų ir dinamišką vaizdą, pasižymintį itin dideliu ryškumu, 1,07 milijardo spalvų ir padengiantį 98% DCI-P3 gamos srities.

Monitorius turi keturšonę berėmę konstrukciją, suteikiančią ypač elegantišką išvaizdą, kuriai suteiktas „Red Dot Design Award“ apdovanojimas, bei taip pat komplektuojamas su „Shadow Shield“ technologija saugančia nuo atspindžių. Dėl HDMI 2.1 palaikymo „AG274UXP“ yra visiškai suderinamas su naujos kartos konsolėmis, kurios gali generuoti 4K @ 120 Hz ir gali palaikyti kintamą atnaujinimo dažnį. Plyšimas ir susiliejimas tiek konsolėse, tiek kompiuteryje pašalinami, nes monitorius suderinamas su G-SYNC technologija.

 

Daugumai užkietėjusių žaidėjų ir esporto žvaigždžių, kuriems reikia maksimalaus kadrų per sekundę kiekio, bet kurie nenori daryti kompromisų idant palaikyti grakščią spalvų tėkmę, G-SYNC ULTIMATE monitorius „AG274QG“ yra tiesiog tobulas pasirinkimas. 27 colių „AG274QG“ turi greitą IPS panelę su QHD raiška (2560 x 1440) ir atnaujinimo dažnį iki 240 Hz, užtikrinančius neįtikėtinai išsamų ir it sviestu pateptą žaidimo potyrį.

Su savo 1 ms GtG atsako laiku, vaizdo dvejinimasis tiesiog neegzistuoja, o delsos fanatai netgi turi galimybę išmatuoti savo sistemos delsą dėl įmontuoto NVIDIA „Reflex Analyzer“. Prijungus „Reflex“ palaikančią pelę, pavyzdžiui „AOC GM500“, analizatorius gali pateikti naudotojams greitą atsakymą apie sistemos delsą.

Turtingi, ryškūs vaizdai taip pat yra vieni iš „AG274QG“ privalumų. Turėdamas 1,07 milijardo spalvų, 98% DCI-P3 srities aprėptį, „AG274QG“ taip pat palaiko „DisplayHDR 600“, kad tuo pačiu metu ekrane būtų rodomi akis ašaroti priverčianti ryški saulės šviesa ir gąsdinantys gilūs šešėliai. NVIDIA G-SYNC ULTIMATE sertifikatas reiškia, kad monitoriuje naudojamas aukščiausio lygio NVIDIA G-SYNC procesorius, užtikrinantis tikrovišką HDR, puikų kontrastą ir itin mažą delsą, kad būtų užtikrinta įspūdinga, įtraukianti žaidimų patirtis. Monitorius taip pat turi tą patį apdovanojimą pelniusį dizainą ir „Shadow Shield“.

 

Visuose trijuose monitoriuose taip pat yra 120 mm reguliuojamo aukščio universalus stovas patogiems žaidimų seansams užtikrinti. Įmontuotas 4 prievadų USB 3.2 šakotuvas, kuris padės žaidėjams prijungti išorinius įrenginius, tokius kaip klaviatūros, pelės, apšvietimo lemputes transliavimui ar internetinės kameros.

Monitoriai taip pat pasižymi RGB apšvietimu („Light FX“) ir AGON logotipo projekcija, įdiegta ankstesniuose AGON PRO modeliuose, siekiant padidinti personalizavimą. „QuickSwitch“ valdiklis, laidinis nuotolinio valdymo pultas, yra visuose modeliuose, kad būtų galima lengvai pritaikyti žaidimui būdingas OSD funkcijas. OSD taip pat galima valdyti pačiame monitoriuje arba naudojant „G-Menu“ programinę įrangą („AG274QXM“ ir „AG274UXP“).

 

Norėdami užtikrinti puikią garsinę ir vaizdinę patirtį, visi modeliai turi du 5 W garsiakalbius, palaikančius DTS, kad būtų aiškus ir sodrus garsas. „AG274QXM“ ir „AG274UXP“ turi USB-C jungtį (65 W įkrovos galios tiekimas) ir įmontuotą KVM jungiklį. „AG274UXP“ taip pat siūlo Picture-by-Picture režimą. Turinio kūrėjams ir turinio transliuotojams, kurie naudoja kelis kompiuterius, ši funkcija leidžia lengvai persijungti per du kompiuterius naudojant tą patį monitorių ir išorinius įrenginius arba perteikti savo išmaniųjų telefonų vaizdą per USB-C norint transliuoti mobiliuosius žaidimus.

„AGON PRO AG274QXM“ bus pardavinėjamas nuo 2021 m. spalio už gamintojo nustatytą kainą - 1049€.
„AGON PRO AG274UXP“ bus pardavinėjamas nuo 2022 m. vasario už gamintojo nustatytą kainą - 999€.
„AGON PRO AG274QG“ bus pardavinėjamas nuo 2022 m. vasario už gamintojo nustatytą kainą - 999€.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker - Gaming Monitor 2021 Q1

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(1)
(2)
(-1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: