„Mitsubishi“ pristatys hibridinį padidinto pravažumo automobilį  (4)

Tarptautinėje Tokijo automobilių parodoje „Mitsubishi“ pristatys hibridinę padidinto pravažumo automobilio koncepciją. „Mitsubishi Concept PX-MiEV“ pavadintas automobilis ypatingas tuo, kad jame bus montuojamas vienas benzininis ir du elektros varikliai, teigiama bendrovės pranešime.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Priekinius ir galinius „Concept PX-MiEV“ ratus suka atskirti elektros motorai, tuo tarpu įprastas 1,6 DOHC MIVEC variklis yra naudojamas kaip generatorius. Tiesa, prireikus jis taip pat gali sukti priekinius ratus. Tokia neįprasta galios agregatų komponuotė užtikrina didelį važiavimo efektyvumą, t.y. mažas kuro sąnaudas, įspūdingą dinamiką ir ilgą maksimalų nuvažiuojamą atstumą. „Mitsubishi Concept PX-MiEV“ baterijos gali būti kraunamos trimis būdais: jau minėto benzininio variklio pagalba, iš įprasto elektros tinklo arba greituoju krovikliu, 80 procentų baterijos talpos leidžiančiu pakrauti per maždaug 30 minučių. Pasak bendrovės atstovų, įdomu tai, kad automobilis gali būti naudojamas kaip elektros energijos kaupiklis: jeigu automobilis kraunamas naktį, kai elektros energija yra pigesnė, o kitą dieną neketinama niekur važiuoti, tai visų savo namų buities prietaisų kištukus galima prijungti prie „Concept PX-MiEV“: sąskaitos už elektrą esą pastebimai sumažės.

„Mitsubishi“ koncepcijoje įdiegta elektronikos kontroliuojama pakaba, leidžianti pasirinkti iš trijų – „Auto“, „High“, „Low“ – režimų, pagerinančių automobilio stabilumą važiuojant prasta kelio danga, lekiant dideliu greičiu ar leidžiančių patogiau išlipti iš aukšto automobilio.

Nors „Concept PX-MiEV“ Tokijo automobilių parodoje oficialiai bus pristatytas kaip koncepcinis modelis, manoma, kad tai bus užuomina į kitais metais pasirodysiantį kompaktišką „Mitsubishi“ padidinto pravažumo automobilį. Jo pavadinimas kol kas neskelbiamas, sakoma pranešime.

Techninės „Mitsubishi Concept PX-MiEV” charakteristikos

Elektros varikliai
Maksimali galia (bendra), kW 60
Maksimalus sukimo momentas (bendras), Nm 200
Nuvažiuojamas atstumas, km virš 50

Benzininis variklis
Tipas 1,6 DOHC MIVEC
Maksimali galia, kW 85
Maksimalus sukimo momentas, Nm 125
Degalų sąnaudos, l/100 km mažiau nei 2
Pavaros sistema E-4WD

Matmenys
Ilgis, mm 4510
Plotis, mm 1830
Aukštis, mm 1655
Atstumas tarp ašių, mm 2630
Tarpvėžė (priekyje / gale) 1570 / 1570
Vietų skaičius 4
Padangų dydis 245/45R20

(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)