„Iki 500 mlrd. JAV dolerių.“ Trumpo politikos pasekmės. NVIDIA žengia žingsnį  ()

NVIDIA tikisi, kad masinė gamyba šiose gamyklose prasidės per 12-15 mėnesių.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Placidplace (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/illustrations/microchip-humanoid-futuristic-human-7266067/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

NVIDIA paskelbė planus perkelti savo dirbtinio intelekto superkompiuterių gamybą tik į Jungtines Valstijas – ši strategija atspindi platesnį pramonės pokytį reaguojant į prekybos politiką, palankią vietinei gamybai. Pagal šią iniciatyvą, apimančią partnerystę su pagrindiniais gamintojais, NVIDIA „Blackwell“ lustai ir dirbtinio intelekto superkompiuteriai bus gaminami ir bandomi gamyklose Arizonoje ir Teksase.

Projektas apima daugiau nei milijoną kvadratinių pėdų gamybinio ploto, o veikla jau pradėta. NVIDIA „Blackwell“ mikroschemos gaminamos TSMC gamyklose Finikse, Arizonoje, o superkompiuterių surinkimo gamyklos kuriamos Teksase („Foxconn“ vadovauja darbams Hiustone, o „Wistron“ steigia įmonę Dalase). NVIDIA tikisi, kad masinė gamyba šiose gamyklose prasidės per 12-15 mėnesių.

„Philips 27B1U5601H/00“ – dėmesio neprašantis įrankis su kamera, garsiakalbiais, USB stotele ir ryškiu IPS ekranu (Apžvalga)

Koks yra geras įrankis? Gražus, traukiantis dėmesį ir vis apie save primenantis? Ne, geras įrankis yra nepastebimas ir leidžia susikoncentruoti į darbą. Jūsų namų biure tokiu įrankiu gali būti „Philips 27B1U5601H/00“ monitorius.

Išsamiau

Siekdama spręsti sudėtingas dirbtinio intelekto lustų ir superkompiuterių gamybos problemas, kurioms reikia pažangių gamybos, pakavimo, surinkimo ir testavimo technologijų, bendrovė bendradarbiavo su „Amkor“ ir SPIL dėl pakavimo ir testavimo operacijų Arizonoje.

Šis žingsnis žengiamas, kai įvairių pramonės šakų įmonės reaguoja į JAV prekybos politiką, kuria siekiama perkelti gamybą į kitas šalis. NVIDIA generalinis direktorius Jensenas Huangas teigė, kad šis perėjimas yra strateginis ir praktinis atsakas į didėjančią dirbtinio intelekto technologijų paklausą.

 

„Amerikos gamybos plėtra padeda mums geriau patenkinti neįtikėtiną ir augančią dirbtinio intelekto lustų ir superkompiuterių paklausą, stiprina mūsų tiekimo grandinę ir didina mūsų atsparumą“, – sakė Huangas.

Per ateinančius ketverius metus NVIDIA planuoja šalies viduje pagaminti iki 500 mlrd. dolerių vertės dirbtinio intelekto infrastruktūros.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(8)
(7)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: