Net 210€ pigiau naujausios ir apžvalgininkų giriamos lazerinės graviravimo staklės - „surinkimas per 5min., dvigubai daugiau galios ir visai kito lygio efektyvumas“ (Video, „ATOMSTACK A5 Pro“ ir „ATOMSTACK P7 M40“)  ()

Ypatingai geros kainos!

Ribotas kiekis

Iš Vokietijos sandėlio

Super geras funkcionalumas ir apžvalgininkų pagyros


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

 

   
Rekordinė kaina!

„ATOMSTACK A5 Pro“ lazerinės graviravimo staklės

359 € -179,01€ 359 €

179,99 €

Imu!

iš Vokietijos

50%​ nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

„ATOMSTACK A5 Pro“ puikus įrenginys kūrybingiems ir norintiems savo rankomis sukurti išskirtinių daiktų ar papuošti savo turimus daiktus.

Ir dabar šios lazerinės graviravimo staklės parduodamos už mažiausią kainą istorijoje - tokia nuolaida taikoma tik paskutiniams 28 vnt!

Ką sugeba „ATOMSTACK A5 Pro“ ir kuo skiriasi nuo senesniųjų „ATOMSTACK A5“?

Labai gerai, kad „ATOMSTACK A5 Pro“ pakuotėje iškart gausime visas reikalingas detales ir papildomus priedus. Beliks tik surinkti šį lazerinį graviravimo įrenginį.

Pakuotėje jau yra visi reikalingi įrankiai bei instrukcija, o ir apžvalgininkas bei gamintojas tvirtina, kad iš esmės šis procesas užtruks 10-20 min.

Viena iš unikalesnių „ATOMSTACK A5 Pro“ savybių yra patentuotas akių apsaugos dizainas ir dėl to prie šio įrenginio iš esmės galime dirbti net be apsauginių akinių.

Žinoma, nors toks techninis sprendimas yra labai gerai ir apžvalgininko giriamas, tačiau vis vien geriau užsidėti pakuotėje esančius apsauginius akinius. Papildoma apsauga tikrai nepakenks.

Atkreipiame dėmesį, kad šis graviruoklis yra 40W galios, o tai yra net dvigubai daugiau, palyginus su „ATOMSTACK A5“.

Daugiau W reiškia, kad galingesnis graviruoklis ir tokios galios jau užtenka net ir medžiagų pjovimui, be to, graviravimas vyksta greičiau, palyginus su mažesnės galios graviruokliais. Ir tikslumas siekia net 0,01 mm.

Plius, gamintojas pažymi, kad „ATOMSTACK A5 Pro“ aprūpintas atnaujintu, fiksuotu lazeriu, kurio veikimo efektyvumas dar labiau paaugo. Apžvalgininkas tvirtina, kad kvadrato formos lazerio spindulys užtikrina net 80 proc. didesnį veikimo efektyvumą, palyginus su „ATOMSTACK A5“.

Svarbu ir tai, kad per 1200 darbo valandų „ATOMSTACK A5 Pro“ neteks vos 0,1W galios, o tai yra įspūdingai geras rezultatas.

Tiek gamintojas, tiek ir apžvalgininkas pabrėžia aukščiausią „ATOMSTACK A5 Pro“ pagaminimo kokybę.

Turime pilnai metalo rėmą ir didelį darbinį plotą - net 410 x 400 mm, tad galima dirbti su gana dideliais objektais.

Taigi, „ATOMSTACK A5 Pro“ surinkti užtruks išties trumpai ir tada beliks jį prijungti prie kompiuterio ir įsijungti LaserGRBL (nemokama) programą (arba LightBurn) ir įkelti norimą išgraviruoti paveikslėlį ar patiems ką nors nusipiešti.

Graviruoklis suderinamas Windows operacinėmis sistemomis bei palaiko įvairius failų formatus: NC, BMP, JPG, PNG, DXF ir kt.

Šis graviruoklis gali graviruoti metalą, medį, kartoną, odą, gumą, plastiką ir kitas medžiagas. Galios užtenka ir pjovimui.

Verta pažymėti ir tai, kad čia turime įdiegtas net kelias apsaugos priemones ir, pavyzdžiui, jei darbo metu netyčia pajudinsite graviruoklį - jis automatiškai nustos graviravęs. Tikrai naudingas dalykas.

Tad iš esmės „ATOMSTACK A5 Pro“ patobulėjo štai tokiais pagrindiniais aspektais: nuo 20W iki 40W išaugusi galia ir naujausios kartos lazeris padidino darbo efektyvumą 80 proc. Dabar su juo dirbti dar patogiau, greičiau ir itin didesnė galia pravers norint išpjaustyti objektus.

Būtent tai ir yra pagrindiniai aspektai apsprendžiantys tokių lazerinių graviravimo staklių kokybę. Tad turime labai rimtus patobulinimus.

Plačiau apie „ATOMSTACK A5 Pro“ ir jo labai šaunus veikimo palyginimas su „ATOMSTACK A5“ šioje apžvalgoje:

   
Rekordinė kaina!

„ATOMSTACK P7 M40“ lazerinės graviravimo staklės

409 € -210,60€ 409 €

198,40 €

Imu!

iš Vokietijos

52%​ nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

„ATOMSTACK P7 M40“ - dar vienos labai geros kainos ir maksimalios kokybės lazerinės graviravimo staklės, kurios šiuo metu parduodamos už ypatingai žemą kainą.

Ir vienas iš „ATOMSTACK P7 M40“ privalumų yra tas, kad jos dar lengviau surenkamos. Tai užtruks vos 5 min! Štai kaip tai atrodo praktiškai:

Pilnai metalinis korpusas, pati aukščiausia pagaminimo kokybė, labai stabilios, galingos ir funkcionalios staklės.

„ATOMSTACK P7 M40“ lazerio aukštis itin lengvai fiksuojamas su ratuku. Tiesiog nustatote reikiamą aukštį ir užfiksuojate lazerį.

Pats lazeris uždengtas karščiui ir ugniai atspariu permatomu stiklu, kuris sulaiko tą UV spinduliuotę, tad galima dirbti ir nedėvint apsauginių akinių.

Verta pažymėti, kad šiuo atveju lazerio galia yra analogiška aukščiau aptartam „ATOMSTACK A5 Pro“ modeliui, tad ir medžiagų apdirbimo galimybės yra analogiškos.

Nors, anot gamintojo, pati lazerio energijos koncentracija „ATOMSTACK P7 M40“ modelyje išaugo 200%, kaip ir padidėjo tikslumas, tad su šiuo modeliu galima darbuotis dar tiksliau.

Didelį tikslumą ir efektyvumą patvirtina ir apžvalgininkai, atlikę praktinius bandymus.

Čia tik „ATOMSTACK P7 M40“ yra kur kas kompaktiškesnis ir darbinė erdvė jau yra mažesnė: 200 x 200mm.

„ATOMSTACK A5 Pro“ darbinė erdvė yra 410 x 400mm, tad su šiuo modeliu galima apdirbti didesnius objektus.

Visgi, jei planuojate dirbti su smulkesniais objektais, tai ir „ATOMSTACK P7 M40“ yra daugiau nei užtektinai, o ir vietos namuose užims mažiau. Vos 38,2 x 42 x 14,6cm dydžio.

Konkreti „ATOMSTACK P7 M40“ apžvalga, surinkimas, testavimas:

Dar viena šauni „ATOMSTACK P7 M40“ apžvalga, testuoja ant medžio, plieno, stiklo, akmens ir t.t.:

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(0)
(4)

Komentarai ()

Susijusios žymos: