[Mažiausia kaina istorijoje!] „Bombinis žuvų masalo nuplukdymo laivas. Nuplukdžiau 340 m. ir signalas išliko stiprus. Rekomenduoju“ (Video)  ()

Mažiausia kaina istorijoje

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

Žuvų masalo nuplukdymo laivas

279,99€ -210€ 279,99€

69,99€

Imu!

iš Vokietijos

ribotas kiekis

už 6,56€ pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

Užkietėję žvejai tikriausiai jau suprato, kad čia ne vaikams skirtas žaislas, o labai patogus įrenginys nugabenti žuvų masalą ten, kur tiksliai norite jį paskleisti.

Žinoma, dalis Jūsų sakys, kam mokėti pinigus už tokį laivą, kai masalą galima numesti tiesiog ranka.

Bet ar numesite kelis šimtus ar net 500 metrų? Ir tikrai būtent į tą konkrečią vietą, kur norite žvejoti, kur telkiasi didžiausios žuvis? Labai tikėtina, kad atsakymas bus: NE.

Laiveliai yra pagaminti iš metalo bei ABS plastiko, su integruotais varikliukais bei įkraunamomis 7.4V 5200mAh baterijomis. Vieno jų įkrovimo užteks naudoti laivą iki 3 valandų.

Šaunu ir tai, kad laiveliai dar papildomai turi integruotas šviesas priekyje bei gale, tad tai ypatingai pravers žvejojant tamsiuoju paros metu.

Tokiu paros laiku rankomis numesti norimo masalo į konkrečią vietą yra išvis neįmanoma, o štai su laivu patogiai ir greitai nuplukdysite masalą ten, kur reikia.

Laiveliai yra 49 x 27 x 16 cm dydžio bei 1,6 kg svorio bei vienu metu gali nugabenti net iki 1,5 kg masalo.

Tad visas valdymas laivo vyksta su nuotolinio valdymo pulteliu (2.4 Ghz ryšiu) ir signalas keliauja iki 500 metrų atstumu.

Teliks laivą prikrauti norimu masalu, jį paleisti plaukti vandeniui, valdant pulteliu nuplukdyti į norimą vietą, aktyvuoti masalo paskleidimo funkciją ir parsiplukdyti laivą atgalios prie kranto. Paprasta, greita ir labai patogu.

Šiuos įdomius žuvų masalo nuplukdymo laivus jau yra įsigiję daugybė pirkėjų ir turime puikius įvertinimus:

Laivas superinis. Išbandžiau vandens telkinyje ir laivą nuplukdžiau 340 metrų bei signalas išliko stiprus, kontrolės nepraradau. Bombinis rezultatas. Laivo plaukimo greičio nematavau. Praktiškai išėmus iš pakuotės galima naudoti. Tik papildomai sutepiau riebokšlius, nes buvo kiek per mažai sutepti. Propeleriai nusiima lengvai. Rekomenduoju.

Štai čia galite pasižiūrėti, kaip atrodo tokio tipo įrenginiai ir kaip jie darbuojasi realiomis sąlygomis.

Apžvalgininkas išbando gana garsios „Flytec“ kompanijos modelį, kuris įprastai kainuoja apie 200 eurų, bet principas yra lygiai toks pats, kaip ir siūlo Cafago šiuo metu parduodamas modelis:

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(1)
(0)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: