Perkamiausios šios savaitės Kinijos turgelio prekės ir joms pritaikyti papildomi nuolaidų kuponai: nuo itin geros kainos „Xiaomi Redmi 5 Plus“ ir „Mi Robot Vacuum“ iki lazerinio matuoklio ir elektrinio dantų šepetėlio  ()

Internetinė parduotuvė Gearbest jau antrą savaitę iš eilės išplatino pranešimą apie perkamiausias savaitės prekes viso pasaulio mastu ir norėdama dar labiau pradžiuginti pirkėjus, šioms prekėms suteikė ne tik įspūdingas nuolaidas, bet ir pritaikė papildomus kuponus (jie, beje, skirti būtent Baltijos šalių gyventojams). Apie visas šias prekes jau esame rašę ne tik pristatymus, bet ir apžvalgas - tai tikrai geri produktai, kuriuos drąsiai galima rekomenduoti, o ir nestebina jų populiarumas. Viską trumpai priminsime ir šalia pateiksime Gearbest pasiūlymus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Čia rasite įvairių pasiūlymų: nuo alkoholio matuoklio iki vienų pupuliariausių išmaniųjų telefonų ar nuo itin gerai vertinamo elektrinio dantų šepetėlio iki praktiškai konkurentų neturinčių ausinių.

1. Funkcionalus elektroninis alkoholio matuoklis

Dabar taikoma 14 % nuolaida ir galutinė kaina siekia tik 4,84 eurus.

Šis alkoholio matuoklis turi porą ekranų - viršutiniame rodomas laikas, o apatiniame - alkoholio koncentracija organizme. Matavimas vyksta be jokių vamzdelių - tereikia keletą sekundžių papūsti į parodytą vietą. Ten yra sumontuotas jautrus sensorius, kuris ir padės nustatyti alkoholio koncentraciją organizme net 0,01 procento tikslumu. Aukščiausia šiuo prietaisu išmatuojama vertė - 0,19 procentų.

Apie teisingą pūtimo laiką praneš garsinis signalas. Šiuo alkoholio matuokliu yra labai paprasta naudotis. Jis naudoja dvi AAA standarto baterijas, kurių pakaks labai ilgam laikui. Ekranas yra apšviestas, todėl be problemų šiuo alkotesteriu galėsite naudotis ir tamsoje.

Jis atlieka ir keletą kitų funkcijų. Pavyzdžiui, laikmačio ir termometro. Kad dar labiau tausotų energiją, jis automatiškai išsijungia, jei juo ilgesnį laiką nesinaudojate. Galiausiai, šis alkoholio matuoklis atrodo labai moderniai - jis mažas ir patogus laikyti krepšyje ar automobilio pirštinių skyrelyje.

2. „KXL - E40“ lazerinis atstumo matuoklis

Dabar taikoma 32 % nuolaida ir galutinė kaina siekia 16,99 eurus.

„KXL - E40“ - tai biudžetinis lazerinis atstumo matuoklis, kuris yra itin gerai vertinamas pirkėjų. Tiesiog jo kainos ir kokybės santykjis yra labai geras. Nedidelė jo kaina neturėtų atbaidyti, nes tai yra tvirtas ir geras įrenginys.

„KXL - E40“ turi paprastą nespalvotą ekraną, kuriame pamatysite išsaugotų matavimų istoriją ir, aišku, matuojamą reikšmę. „KXL - E40“ naudoja dvi įprastas AAA standarto baterijas. Jų turėtų pakakti pakankamai ilgam laikui, nes lazerio impulsas įprastai būna labai trumpas, o ir didžioji ekrano dalis yra juoda. Beje, „KXL - E40“ leidžia išsaugoti net 99 matavimus - to daugiau nei pakanka vienam jūsų projektui.

Tikriausiai galvote, kad lazeriniai matuokliai tiesiog nepateikia tokių patikimų duomenų? Iš tikrųjų, jie veikia net labai gerai, tik visada reikia atsiminti, kad kaip ir visi matavimai, turi savo paklaidas.  Tiesa, reikia žinoti, kad paviršius, į kurį nutaikote lazerio spindulį, turėtų būti matinis, plokščias. Visiškai netinka stikliniai ir atspindintys paviršiai (poliruotas metalas ar veidrodžiai).

Be to, lazeriniai atstumo matuokliai geriau veikia prieblandoje ar debesuotą dieną - ryškios saulės šviesos jie nemėgsta, nors ir dirbti vien tik naktį nereikalaujama.

3. „GUB G-85“ telefono laikiklis specialiai skirtas dviračiams

Dabar taikoma 50 % nuolaida ir galutinė kaina siekia tik 6,79 eurus.

Kodėl „GUB G-85“ telefono laikiklis yra aliuminis? Plastikiniai telefonų laikikliai gali būti labai kokybiški, tačiau dažniausiai nėra labai patvarūs. Plastikas nelygus plastikui, todėl išsirinkti tokį laikiklį jo nepamačius gyvai yra labai sunku ir galima suklysti. „GUB G-85“ yra pagamintas iš aliuminio lydinio, todėl yra tvirtas ir ilgaamžis.

Gamintojas teigia, kad „G-85“ turi ir daugiau privalumų. Jis gali išlaikyti praktiškai bet kokį populiarų telefono modelį. Laikiklis išsiplečia, todėl jis tinka ir dideliems telefonams, tokiems kaip „Samsung Galaxy S8+“. Dėl laikiklio konstrukcijos, telefoną bus nesunku suspausti, todėl jis laikysis tvirtai ir tikrai neiškris. Gerai ir tai, kad laikiklį galima lengvai pritvirtinti prie dviračio.

„GUB G-85“ prie dviračio vairo gali būti tvirtinamas dviem būdais - įprasta kilpa arba varžtu prie vairo pagrindo. Abu būdai yra savotiškai geri. Laikiklis gali būti tvirtinamas ir prie motorolerio ir prie kai kurių motociklų vairų.

Gamintojas teigia, kad jis dar ir smūgius sugeria. Laikiklio šonai turi paminkštinimus, kurie užtikrina, kad telefonas nebus subraižytas, tvirtai laikysis ir neišsikratys važiuojant nelygiu paviršiumi. Beje, laikiklis telefoną gali laikyti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje.

4. „Alfawise S100“ elektrinis dantų šepetėlis

Dabar taikoma 30 % nuolaida ir galutinė kaina siekia 16,99 eurus.

„Alfawise S100“  yra labai populiarus dantų šepetėlis, apie kurį rašėme ir anksčiau. „Alfawise S100“ apžvalgose jį jau lyginome ir su „Xiaomi Soocas Soocare X3“, ir su „Seago SG – 507“ ir jokių trūkumų nebuvo pastebėta. O čia surasite palyginamąją lentelę visų geriausių elektrinių dantų šepetėlių iš Kinijos

O 397 pirkėjai jam skiria 4,95 balus - neįtikėtinai aukštas įvertinimas. 

Jis turi 5 režimus, talpią bateriją, kurios pakanka 30 dienų, vibruoja 31 000 kartų per minutę dažniu, įkrovimo padą ir atitinka IPX7 standartą. Tai yra geras dantų šepetėlis, kuriuo paprasta ir patogu naudotis. 

„Alfawise S100“ pakuotėje rasite porą atsarginių galvučių. Jų pakaks porai mėnesių, todėl geriau iš anksto įsigyti joms pamainą. „Alfawise S100“ taip pat naudoja kokybiškus „DuPont“ šepetėlius su nailoniniais šereliais, išdėstytais W raidės forma. Du „Alfawise S100“ šepetėliai kainuoja tik 1,75 eurus.

5. „Xiaomi Mi IV Hybrid“ į ausis įstatomos ausinės

Taikoma 33 % nuolaida ir galutinė kaina siekia 11,89 eurus - šiais metais tai rekordiškai maža kaina.

Šios ausinės dar vadinamos „Xiaomi Mi Quantie Pro Hybrid“, „Mi In-Ear Headphones Pro“ arba „Mi Piston 4“.

Kuo ypatingos? Yra itin dažnai minimos įvairiuose pigių ausinių topuose - jos čia užima vieną iš pirmųjų vietų. „Business Insider“ žurnalistas Jeffas Dunnas, išbandęs daugybę skirtingų ausinių, nuo pačių brangiausių iki pigiausių, teigia, kad jam yra geresnės nei originalios „Apple“ ausinės.

Tai itin populiarus ir perkamas produktas iš Gearbest – turi daugiau nei 8000 vertinimų, o bendras balas 4,9/5. Atsižvelgiant, kiek daug pirkėjų liko patenkinti šiuo produktų, tai išskirtinai geras produktas.

Transduktoriai. Turi hibridinius transduktorius: vieną dinaminį ir dvi subalansuotas armatūras.

Grojamas diapazonas primena raidę V - ausinės stipriai groja žemas ir aukštas natas, tačiau silpniau perteikia vidutinius tonus. Klausantis muzikos yra labai stipriai akcentuojamos aukštos natos ir klausantis kai kurių muzikos kūrinių tai pradeda erzinti. Stiprūs žemi tonai.  Buvo kuriamos ypatingai žemų ir aukštų natų mėgėjams, tad idealu klausytis roko ir elektroninės muzikos.

Medžiagos ir dizainas. Ausinės yra metalinės, be pigaus plastiko, su tvirtu pintu laidu ir tradicine 3,5 mm jungtimi. Ant laido sumontuoti trys mygtukai valdyti muzikos grotuvui ir atsiliepti į skambučius, bei aukštos kokybės mikrofonas. Mygtukai yra arti vienas kito ir labai panašūs, kaip ir minima apžvalgoje, juos galima lengvai  sumaišyti, ką paspausti ir šia prasme yra patogesnės „Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD“. 

Pakuotėje yra  4 poros ausinių pagalvėlių. Vienos jau uždėtos ant ausinuko. Visos poros yra skirtingo dydžio. Deja, pakuotėje nėra patogaus dėklo.

Daugiau informacijos: „Xiaomi Mi IV Hybrid“ apžvalgos ir pristatymai 

6. „Xiaomi Redmi 5 Plus“ 6 GB RAM + 64 GB ROM globali versija

Taikoma 14 % nuolaida ir šio išmanaus telefono kaina siekia 161,49 eurus, tačiau su specialiu nuolaidos kupono kodu LT2018512RU1a, bus padaryta papildoma 12,75 eurų nuolaida, tad galutinė telefono kaina sieks 148,74 eurus.

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ savo techniniais parametrais yra labai panašus į „Xiaomi Redmi 5“. Apie juos išsamiau rašėme čia. Pagrindiniai skirtumai yra tie, kad „Xiaomi Redmi 5 Plus“ ekranas yra 5,99 colių įstrižainės ir Full HD (2160 x 1080), taip pat turi „Snapdragon 625“ 8-nių branduolių 2,0 GHz procesorių ir baterija yra talpesnė – 4000 mAh.

Šioje apžvalgoje išsamiai palyginami abu „Xiaomi Redmi 5“ ir „Xiaomi Redmi 5 Plus“ išmanieji telefonai. Tik priminsime keletą momentų: telefono baterijos pilnai užtenka dviems dienoms, pats procesorius ir „MIUI 9“ operacinė sistema dirba sklandžiai. Deja, bet telefonas neturi NFC ir vaizdo fokusavimas yra lėtokas.

Kitas apžvalgininkas „Xiaomi Redmi 5 Plus“ palygino su „Xiaomi Mi Max 2“ ir teigia, kad nors „Xiaomi Mi Max 2“ lenkia savo techniniais parametrais „Redmi 5 Plus“, bet pastarasis yra universalesnis, kompaktiškesnis ir ne tik pigesnis telefonas, bet ir apžvalgininkui asmeniškai simpatiškesnis naudojimui. 

O šioje apžvalgoje „Xiaomi Redmi 5 Plus“ buvo lyginamas su neseniai „Xiaomi” pristatytų dar vienu nauju telefonu, pavadintu kaip „Xiaomi Redmi Note 5 Pro”. Iš išvaizdos jis yra labai panašus į „Xiaomi Redmi 5 Plus”, tačiau ženkliai brangesnis ir kaip detaliai šiuos du telefonus palyginęs apžvalgos autorius pastebėjo, papildomi pinigai už „Xiaomi Redmi Note 5 Pro“ bus mokami dėl priekinės 20 MP kameros ir naujesnio „Snapdragon“ procesoriaus. O ar tai verta didesnės kainos - spręsti kiekvienam asmeniškai. 

7. „Zhiyun Smooth Q“ asmenukių lazda

Taikoma 22 % nuolaida ir šios asmenukių lazdos – stabilizuojančio laikiklio galutinė kaina sieks 96,04 eurus.

Dažna asmenukių lazda yra gana primityvus prietaisas, leidžiantis telefoną laikyti toliau nuo savęs. Kai kurios asmenukių lazdos dar tampa trikojais, tačiau maždaug čia jų funkcionalumas ir baigiasi. „Zhiyun Smooth Q“ yra kur kas daugiau jau vien dėl to, kad jis stabilizuoja vaizdą.

Šis telefono laikiklis turi vadinamąjį gimbalą - trijų ašių stabilizatorių, kuris amortizuoja jūsų rankos judesius. Kitaip sakant, vaizdo įrašuose mažiau staigių šoktelėjimų ir vibracijų, nesimato, kaip dreba jūsų telefoną laikančios rankos. 

„Zhiyun Smooth Q“ yra elektrinis prietaisas (turi dvi 18650 tipo ličio jonų baterijas, kurių pakanka 12 valandų), todėl stabilizavimo mechanizmas yra aktyvus. Kartu tai šiam įrenginiui suteikia papildomų funkcijų.

Ant „Zhiyun Smooth Q“ laikiklio rankenos rasite keletą mygtukų ir valdymo pagalvėlę, kuri leis telefoną pasukti nesukant paties laikiklio. Kalbant apie telefoną - tvirtas laikiklis gali išlaikyti net ir 6 colių įstrižainės įrenginį. Ir ne tik išlaikyti, bet ir įkrauti - „Smooth Q“ reikalui esant gali pasitarnauti ir kaip išorinė baterija. Valdymo skydelyje taip pat rasite ir mygtuką režimams pasirinkti, ir slankiojantį valdiklį priartinimui.

Jokių laidų tarp „Zhiyun Smooth Q“ ir jūsų telefono įprastai nebūna (nebent nusprendžiate telefoną įkrauti). Laikiklis su telefonu bendrauja „Bluetooth“ ryšiu. Jei parsisiųsite specialią programėlę, įrenginys pats seks ir judančius objektus bei įgys gausybę kitų funkcijų. Galiausiai, gerai tai, kad „Zhiyun Smooth Q“ sveria vos 450 gramų (neskaitant baterijų) ir yra mažiau nei 12 centimetrų ilgio. Tai reiškia, kad jį visada galėsite pasiimti į keliones.

Be jokios abejonės, „Zhiyun Smooth Q“ yra kur kas brangesnis už asmenukių lazdas, tačiau tai yra du visiškai skirtingas funkcijas atliekantys daiktai. „Zhiyun Smooth Q“ yra labiau skirtas filmavimui, stabilizuoja vaizdą, gali įkrauti telefoną, turi labiau išvystytą valdymo mechanizmą ir yra gana trumpas.

Tuo tarpu asmenukių lazdos yra ilgos ir tiesiog palaiko telefoną ten, kur jums reikia. Asmenukių lazdos geriau tinka nuotraukoms, o ne vaizdo įrašams daryti, yra labai paprastos, todėl - pigesnės.

8. „Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė

Taikoma 44 % nuolaida ir galutinė išmaniosios apyrankės kaina sieks 18,69 eurus.

Apie „Xiaomi Mi Band 2“ išmaniąją apyrankę rašėme daugybę kartų, ją lyginome su įvairiomis kitomis išmaniosiomis apyrankėmis. Visą informaciją galite rasti čia

Tik priminsime, kad „Xiaomi Mi Band 2“, lyginant su „Mi Band 1S“ yra sumontuotas naujesnis žingsnių skaičiavimo mechanizmas, kuris taip stipriai nereguoja į vibracijas - pateikiamas žingsnių skaičius yra artimesnis tikrajam.

„Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė yra skirta kasdieniam fizinio aktyvumo sekimui (žingsnių skaičiavimas, suvartotų kalorijų kiekis ir kaip toli nueinama/nubėgama), miego kokybės analizei, savyje turinti širdies ritmo monitorių; visi gaunami duomenys sinchronizuojami ir analizuojami mobiliajame telefone.

Apyrankė turi IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartą, OLED liečiamą ekraną, yra suderinama su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis.

Kartu su jau minėtomis turi ir žadintuvo funkciją (vibracija). Pati puikiausia šios apyrankės dalis yra jos baterija. Dažniausiai tai yra beveik visų išmaniųjų įrenginių silpnoji dalis, tačiau  „Mi Band 2“ su 70 mAh ličio polimerų baterija žada iki 20 dienų budėjimo režimu kraunant ją 3 valandas.

Šios išmaniosios apyrankės dizainas itin patiko ir „Red Dot“ specialistų komandai, kuri „Xiaomi Mi Band 2“ apdovanojo už dėvėjimo patogumą, neapkrautą dizainą ir už tai, kad ši apyrankė yra įrenginys, kurį galima dėvėti bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.

„Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė tapo tokia populiaria, kad jos bei kitų „Xiaomi“ dėvimos elektronikos pardavimai aplenkė net tokius gigantus kaip „Fitbit“ ir „Apple“.

Vienoje apžvalgoje „Xiaomi Mi Band 2“ lyginome su „Xiaomi Amazfit A1603“, kurioje paaiškėjo, kad pagrindinis skirtumas yra tik tas, kad „Xiaomi Amazfit A1603“ yra šiek tiek gražesnis ir tvirtesnis įrenginys su daugiau informacijos pateikiančiu ekranu. Modernesnis dizainas labiau patiks tiems, kuriems svarbi išvaizda, bet kitais aspektais ryškesnių skirtumų nėra.

Dar kitoje itin išsamioje ir visą informaciją lentelėse pateiktoje apžvalgoje „Xiaomi Mi Band 2“ buvo detaliai lyginama su „Huawei Honor Band 3“ ir „Lenovo HW01“. Lyginome ir su „NO.1 F1“ išmaniąja apyranke. Asmeniškai išbandėme „Xiaomi Mi Band 2“ apyrankę, o kitoje apžvalgoje ją palyginome su „Huami Amazfit Pace“ išmaniuoju laikrodžiu.

Ir nors tarp visų šių išmaniųjų įrenginių tikrai yra tam tikrų skirtumų (funkcijų gausos, baterijos veikimo laiko, dizaino ir dažniausiai kainos aut. past.), tačiau tiems, kuriems reikia laiko patikrintos, kokybiškos, pagrindines funkcijas gebančios kokybiškai atlikti išmaniosios apyrankės – „Xiaomi Mi Band 2“ yra Nr. 1.

O jei norite kažko naujesnio, nei „Xiaomi Mi Band 2“, tada vertėtų atkreipti dėmesį į šią savaitę pristatytą ir dabar su anonso nuolaidomis siūlomą „Elephone ELE Band 5“ – pagal funkcionalumą ji pralenkia „Xiaomi Mi Band 2“, bet neaišku, kaip kokybiškai tai daro. Tačiau dabartinė kaina tokia, kad galima rizikuoti ir bandyti. 

9. „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ robotas dulkių siurblys

Jis kainuoja 346,27 eurus, tačiau dabar su nuolaida siūlomas už 286€. Bet jei pirkdami įvesite specialų nuolaidos kuponą LTEEROBOT18512, bus padaryta papildoma €22.95​ eurų nuolaida, tad galutinė kaina sieks 276,53 eurus.

Apie „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ robotą dulkių siurblį rašėme ne vieną kartą ir jį įvertino ne vienas apžvalgininkas. Apie robotą išsamiai galite perskaityti čia. Šįkart tik priminsime esminius momentus į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

„Xiaomi Mi Robot“ turi lazerinį jutiklį, kuris nuskenuoja aplinką ir padeda susidaryti virtualų patalpų žemėlapį. Iš pradžių robotas apvažiuoja perimetrą, o paskui zigzagu išvalo visą grindų paviršių. Tai - labai naši, tvarkinga schema. Viską galima stebėti savo išmaniojo telefono programėlėje.

„Xiaomi Mi Robot“ robotas turi 5200 mAh talpos bateriją, kurios pilnai užtenka 140-150 minučių darbui. Taip pat turi gerą didelį HEPA filtrą, tačiau jis nėra plaunamas. „Xiaomi“ nuolat pabrėžia, kad kompanijos sukurtas dulkių siurblys veikia labai tyliai ir tai yra tiesa - su nustatyta maksimalia galia jis kelia tik 72 dB triukšmą.

Vienoje apžvalgoje „Xiaomi“ robotas dulkių siurblys buvo lyginamas su „ILIFE V7S Pro“ dulkių siurbliu. Ir šioje apžvalgoje buvo prieita išvados, kad „Xiaomi Mi Robot“ yra neabejotinai geresnis dulkių siurblys. Jis valo kruopščiau, orą filtruoja geriau, surenka daugiau nešvarumų, yra galingesnis. Jis turėtų būti pirmas pasirinkimas, jei turite didelius namus. Visgi, buvo pripažinta, kad „Xiaomi“ robotas yra ir šiek tiek brangesnis net ir su nuolaida.

„Xiaomi Mi Robot Vacuum“ Kinijos dizaino ekspertų įvertintas „Asia's Most Influential“ apdovanojimu bei Hanoveryje įsikūrusio Tarptautinio Dizaino Forumo apdovotas „IF“ apdovanojimu. Pagrindiniai vertinimo kriterijai, kuriais buvo remtasi išrenkant geriausią įrenginį buvo estika ir dizaino kokybė, praktinis naudojimas, inovacijos bei autonomija.

Kitoje apžvalgoje „Xiaomi“ robotas dulkių siurblys buvo testuojamas su „Roomba 980“ robotu dulkių siurbliu. Siurbliai buvo testuojami ant kilimo, kieto paviršiaus grindų ir daugeliu atveju „Xiaomi“ dulkių siurblys buvo geresnis. Dažnu atveju „Roomba 980“ kainuoja tris kartus brangiau nei „Xiaomi“ siurblys, tad „kainos/kokybės prasme be konkurencijos laimi „Xiaomi Mi Robot Vacuum“.

Taip pat buvo lyginti pirmos ir antros kartos „Xiaomi“ robotai dulkių siurbliai. Ir apžvalgos autoriaus teigė, kad „viskas priklauso nuo asmeninių poreikių. Bet tokiems, kaip aš, kuris jau senokai turi „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ robotą dulkių siurblį, tikrai neverta jį keisti į antrosios kartos „Xiaomi“ dulkių siurblį ir mokėti papildomai daugiau kaip 100 eurų.“

O vienoje iš paskutiniųjų apžvalgų, „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ buvo palygintas su „ILIFE A6“. Ir po detalaus robotų darbo testavimo buvo prieita išvados, kad „nors abu robotai dirba efektyviai, tačiau „Xiaomi“ robotas dirba gerokai efektyviau.“

10. „LeEco Le Pro3 Elite“ 4 GB RAM + 32 GB ROM

Taikoma 31 % nuolaida ir galutinė išmaniojo telefono kaina sieks 135,52 eurus.

Tai be jokios abejonės yra išskirtinis telefonas pagal našumo ir kainos santykį, o pralenkti tokį yra beveik neįmanoma. 

Šiame straipsnyje išsamiai lyginami išmanieji telefonai iš Kinijos pagal „Antutu“ reitingo rezultatus ir prieinama prie gana aiškios išvados: daugiausiai našumo už pačią mažiausią kainą gausite, jei pirksite „LeEco Le Pro3 Elite“ – tai išskirtinis telefonas pagal kainos ir našumo santykį, net neturintis artimų konkurentų. Tiesiog, be išlygų, tai geriausias telefonas taupiems pirkėjams. 

„LeEco Le Pro3 Elite“ darbuojasi su „Snapdragon 820“ 4-rių branduolių procesoriumi, „Adreno 530“ vaizdo plokšte ir „Android 6.0“, turi 4 GB RAM ir 32 GB ROM. Ekranas yra FHD, 5,5 colių (1920 x 1080) įstrižainės.

Aprūpintas 16 MP galine ir 8 MP priekine kamera bei galinga – 4070 mAh talpos baterija. Galima įdėti dvigubą „Nano SIM“ kortelę, palaiko „Bluetooth 4.2“, GPS, GLONASS ir visus Lietuvoje esančius mobiliojo ryšio tinklus.

Palyginamoji lentelė:

Įranga

Pirkėjų bendras balas

(didžiausia galima reikšmė 5 balai)

Pirkėjų vertinimų kiekis

Nuolaida

(Kupono kodas)

Galutinė kaina

Funkcionalus alkoholio matuoklis

4,68

41

14 %

4,84 €

„KXL - E40“ lazerinis atstumo matuoklis

4,93

658

32 %

16,99 €

„GUB G-85“ telefono laikiklis specialiai skirtas dviračiams

4,93

129

50 %

6,79 €

„Alfawise S100“ elektrinis dantų šepetėlis

4,95

397

19 %

16,99 €

„Xiaomi Mi IV Hybrid“ į ausis įstatomos ausinės

4,9

8037

33 %

11,89 €

„Xiaomi Redmi 5 Plus“ 6 GB RAM + 64 GB ROM globali versija

4,86

288

14 %

LT2018512RU1a

148,74 €

„Zhiyun Smooth Q“ asmenukių lazda

4,83

245

22 %

96,04 €

„Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė

4,89

28717

44 %

18,69 €

„Xiaomi Mi Robot Vacuum“ robotas dulkių siurblys

4,88

2619

16%

LTEEROBOT18512

276,53 €

„LeEco Le Pro3 Elite“ 4 GB RAM + 32 GB ROM

4,86

467

31 %

135,52 €
Aut. teisės: Technologijos.lt
(7)
(2)
(5)

Komentarai ()