Super gera kaina geidžiamiausiai 2022 m. planšetei „Xiaomi Pad 5“! „Kosmosas čia kažkoks: iki 400 eurų tai geriausia Android planšetė - pagaliau turim alternatyvą iPad“ (Video, „Xiaomi Pad 5“ apžvalgos, atsiliepimai, Ispanija)  (2)

Patys geriausi pirkėjų ir apžvalgininkų įspūdžiai | Drąsiai rekomenduoja!

1) iki 400 eurų tai geriausia Android planšetė

2) lenkia daugelį kur kas brangesnių konkurentų

3) pilnai atitinka aprašymą

4) galinga, puikus dizainas

5) nuostabiai sklandus veikimas, jokio laginimo ar bugų

6) žaisti žaidimus yra tikras malonumas

120Hz IPS LCD ekranas | galingas Snapdragon™ 860 | net 8720 mAh baterija | 4 garsiakalbiai su Dolby Atmos | ir stebėtina kaina


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Xiaomi Pad 5“ (6+128/256GB, globali versija)

499€ -208€ 499€

nuo 291€

Imu!

iš Ispanijos

Kuponai: ZBANX2008 arba GOBOO2008

nemokamai į Lietuvą pristatys per 5-7 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Goboo

 

Jei per Goboo ir AliExpress premjeras galima buvo įsigyti „Xiaomi Pad 5“ nuo 300 eurų, tai dabar kainos dažnai perlipa ir 400 eurų.

Štai Lietuvoje šią planšetę - pigiausia, ką galima rasti - tai nuo 380 eurų, o dažnu atveju ir 400-450 eurų.

Nors nuo oficialios „Xiaomi Pad 5“ premjeros jau praėjo laiko, tačiau kainos ir toliau kopia aukštyn. Tikėtina, kad dėl pasaulį kamuojančios lustų krizės - kuri darys įtaką dar bent 1- 2 metus - ir milžiniško „Xiaomi Pad 5“ poreikio visame pasaulyje, kainos ir toliau laikysis ganėtinai aukštai.

Lustų krizė palietė visą elektronikos rinką, automobilių pramonę ir kone kiekvieną įrenginį, kur bent kiek yra elektronikos.

Tad tikėtis dar didesnio atpigimo, nei šiuo metu siūlo Goboo - neverta.

Kuo pasižymi „Xiaomi Pad 5“ planšetė?

Trumpai jos specifikacijas galima apibūdinti štai šitaip - aukščiausia klasė už neįtikimai žemą kainą:

  • Qualcomm® Snapdragon™ 860 | 6GB+128GB | Adreno 640 |  8720mAh
  • 11 colių įstrižainės WQHD ekranas su 120Hz | 500 nit'ų | DCI-P3 | virš milijardo atspalvių
  • 4 garsiakalbiai su Dolby Atmos | 8+13MP kameros | specialus rašiklis
  • Bluetooth 5.0 | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac | C-tipo
  • MIUI OS

„Xiaomi Pad 5“ aprūpinta 6GB (LPDDR4X) RAM + 128GB (UFS 3.1) ROM. Galima rinktis ir 6GB+256GB versiją.

Turime galingą Qualcomm® Snapdragon™ 860 procesorių bei puikią Adreno 640 vaizdo kortą ir įspūdingą 11 colių įstrižainės WQHD ekraną su 120Hz vaizdo atsinaujinimo dažniu.

Įspūdingas ekranas ir pridėkime 500 nit'ų ryškumą, 275PPI rodiklį, virš milijardo atspalvių bei DCI-P3 palaikymą. Aukščiausia klasė.

Į metalo rėmo ir 255 x 166 x 6,85 mm dydžio bei 511 gr. svorio planšetę gamintojas sudėjo ir puikią garso įrangą. 4 garsiakalbiai su Dolby Atmos palaikymu yra puikus dalykas.

„Xiaomi Pad 5“ gali pasigirti ir įspūdinga baterija - net 8720 mAh talpos. Gamintojas teigia, kad šios baterijos vien tik žaisti žaidimus užteks daugiau kaip 10 valandų, o klausytis muzikos virš 5 dienų. Puikūs rezultatai.

Kaip ir tai, kad iškart pakuotėje gausime 22.5W įkroviklį, tad bateriją įkrausime greitai.

„Xiaomi Pad 5“ taip pat turi dvi kameras:

  • priekyje 8 MP, 1080p/30fps, 720p/30fps;
  • nugarėlėje 13MP, 4k/30fps, 1080p/30fps, 720p/30fps.

Taip pat planšetė palaiko ir specialiai jai dedikuotą specialų rašiklį, dėl ko darbuotis su „Xiaomi Pad 5“ tampa dar patogiau.

„Xiaomi Pad 5“ darbuojasi su specialiai planšetei skirta MIUI programine įranga, kuri palaiko visas Google Play paslaugas ir programėles. Norimas visada galima atsisiųsti bei įsidiegti iš Google programėlių parduotuvės.

Dar svarbu ir tai, kad „Xiaomi Pad 5“ palaiko Bluetooth 5.0 bei Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac ryšius ir turi C-tipo jungtį.

Apibendrinus, „Xiaomi Pad 5“ yra aukščiausios klasės planšetė už vidutiniokės kainą.

Ką apie „Xiaomi Pad 5“ planšetę sako pirkėjai?

Vien AliExpress parduotuvėje „Xiaomi Pad 5“ jau spėjo įsigyti tūkstančiai pirkėjų ir turime net 4,9 balų įvertinimą. Absoliuti dauguma itin giria šias naujausias kompanijos planšetes.

Yra ir pirmųjų pirkėjų iš Lietuvos atsiliepimų, kurie tvirtina, kad: „planšetė yra bomba. Pirkau per premjerą, tai nuostabi kaina. Į Lietuvą pristatė per 4 dienas. Puikus pardavėjas. Rekomenduoju.“

Štai dar keletas geriausiai bendras pirkėjų nuotaikas atspindinčių „Xiaomi Pad 5“ atsiliepimų:

Per premjerą už 256GB versiją sumokėjau 299 eurus. Pristatė per kelias dienas. Kaip už tokią kainą - kokybė fantastiška. Neįsivaizduoju, kaip Xiaomi tą sugeba. Nuostabi planšetė. Jau mačiau yra ir vietinėse parduotuvėse, bet prašo bent po 450 eurų. Kosmosas, kaip pabrango.

Esu 100 proc. patenkintas. Planšetė pilnai atitinka aprašymą. Galinga, veikia itin sklandžiai, dizainas nuostabus. Turiu ne vieną Xiomi produktą ir jau įsitikinau: jei Xiaomi - kokybė aukščiausio lygio! Papildomas planšetės dėklas - kokybiškas, atrodo šauniai ir patogiai. Labai rekomenduoju visiems: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto.

Į Prancūziją pristatė per keletą dienų. Esu labai patenkintas. Planšetė lenkia daugelį kur kas brangesnių konkurentų. Nuostabiai sklandus veikimas, jokio laginimo ar bugų. Galingas Snapdragon 860 procesorius, daug RAM'ų ir vidinės atminties užtikrina puikią veikimo kokybę. Žaisti žaidimus yra tikras malonumas. Pirkite būtinai. Už tokią kainą geriau tikrai nerasite: 1 foto.

Ką apie „Xiaomi Pad 5“ planšetę sako apžvalgininkai?

Youtube jau galima rasti keletą pirmųjų apžvalgininkų, kurie spėjo išbandyti globalias „Xiaomi Pad 5“ planšetes ir jų bendras verdiktas yra labai pozityvus.

  • „Xiaomi Pad 5 siūlo įspūdingai daug ir už tokią kainą turime neįtikėtinai gerą įrenginį. Ekranas fantastiškas, garsiakalbiai puikūs ir bendras veikimas nuostabus. Išmanusis rašiklis labai naudingas dalykas ir kur kas naudingiau iškart jį pirkti drauge su planšete, nei atskirai. Kadangi perkant atskirai rašiklis tampa gana brangus. Iki 400 eurų Xiaomi Pad 5 yra geriausia Android planšetė ir labai tikiuosi, kad pagaliau ji įneš nors kiek konkurencijos į šią rinką, kur iki šiol praktiškai dominuoja iPad.“

  • „Xiaomi Pad 5 darbuojasi labai puikiai. 120Hz ekranas nuostabus, vaizdas ryškus, sodrus, ekranas puikiai reaguoja į komandas. Snapdragon procesorius yra labai galingas, daugiau nei užtektinai galios. Labai patinka, kaip prie planšetės pritvirtinamas rašiklis (7:15 min.). Garsiakalbiai mane išvis nustebino, nuostabi kokybė. Per pastarąsias kelias savaites testavimų mane jie nuolat džiugina. MIUI OS šioje planšetėje dirba kokybiškai ir taip, kaip tikėjausi. Yra Control Center ir bendrai - viskas ko man reikia. Sklandus darbas. Kameros normalios. Ne kažkas WOW, bet tikrai normalios. Būtų šaunu jei čia turėtume 33W įkroviklį, vietoje 22.5W, kaip kad yra kiniškoje versijoje. Bet gal čia kažkaip susiję su EU reguliavimu, nežinau kaip yra iš tikrųjų. Visai būtų gerai ir 3.5mm audio jungtis ausinėms, nes vis dar daug žmonių tam teigia pirmenybę. Visai šaunu būtų ir pirštų atspaudų skaitytuvas, kaip yra kiniškoje Pro versijoje, na bet galima gyventi ir be to. Gal pasirodys ir globali Pad 5 Pro versija, o gal ir ne. Laikas parodys. Apibendrinus, iki 350 eurų, tai puiki planšetė.“

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(4)
(0)

Komentarai (2)