Net 130€ pigiau nei Lietuvoje „Lenovo“ planšetė apie kurią apžvalgininkas sako - „aukščiausios klasės produktas: 13 colių 2K ekranas, 4 JBL garsiakalbiai, Snapdragon 870, WiFi 6 ir 10200mAh“ (Video, „Lenovo Yoga Pad Pro“)  (1)

130€ pigiau nei Lietuvoje!

Mažiausios kainos rekordas!

Ribotas kiekis

13 colių 2K ekranas, Snapdragon 870, 8GB+256GB, 10200mAh, 4 JBL garsiakalbiai, WiFi 6 ir kt.

Aukščiausi apžvalgininkų vertinimai


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Lenovo Yoga Pad Pro“ 8+256GB

839,99 € -264,50€ 839,99 €

575,49 €

Imu!

iš Kinijos

32 % nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 11-18 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Svarbu: atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu „Lenovo Yoga Pad Pro“ planšetė parduodama už ypatingai gerą kainą. Net 130€ pigiau nei Lietuvoje!

Ir tai yra globali versija, su globaliu ROM, oficialia Android 11 OS ir Google Play paslaugomis. Tad pilnai originalus produktas už žymiai mažesnę kainą + greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą. Visus mokesčius jau sutvarkė Cafago parduotuvė.

Kuo gali pasigirti „Lenovo Yoga Pad Pro“ planšetė?

Žemiau pateiktose nuotraukose galite matyti esmines „Lenovo Yoga Pad Pro“ planšetės savybes bei stiprybes.

Viena jų, tai maksimali pagaminimo kokybė ir galimybė planšetę naudoti įvairiomis aplinkybėmis. Ji turi atlenkiamą metalinį stovelį ir planšetę galima pastatyti ant stalo, pakabinti ir pan. 

Be puikios pagaminimo kokybės, „Lenovo Yoga Pad Pro“ gali pasigirti ir maksimalia technine įranga.

Labai galingas Snapdragon 870 procesorius (3.2GHz) ir 8GB (LPDDR5) + 256GB (UFS 3.0) atmintinė leis įveikti ir sudėtingiausias bei daugiausiai resursų reikalaujančias užduotis. Ir naujausi žaidimai suksis itin sklandžiai.

Planšetė turi ir itin didelį ekraną: 13 colių 2K (2160 x 1350) LTPS 400 nitų blizgus, DC pritemdymas, Dolby Vision palaikymas, su Gorilla Glass apsauga. Labai puikūs rodikliai.

„Lenovo Yoga Pad Pro“ gali pasigirti ir net 4 JBL garsiakalbiais - maksimaliai 9W galia. Palaikomas DOLBY ATMOS garso efektas. Yra integruoti 3 mikrofonai garso ir vaizdo pokalbiams.

Taip pat yra 8,0 MP RGB kamera + ToF jutiklis sklandžioms vaizdo transliacijoms, nuotraukų/vaizdo įrašų darymui ir Face ID technologijos palaikymui.

Kalbant apie ryšių palaikymą, tai čia taip pat viskas puiku: Bluetooth 5.2; WiFi 2.4/5GHz ir WiFi 6; 2x2 MIMO.

Yra ir Type-C 3.1 bei micro HDMI jungtys, tad per pastarąją planšetę galima prijungti prie didesnių ekranų ir transliuoti aukštos raiškos vaizdą.

„Lenovo Yoga Pad Pro“ turi net 10200mAh talpos LiPo bateriją. Ypatingai didelės talpos baterija, kurios energijos užtenka nepertraukiamai žiūrėti vaizdo įrašus net 13 val.

Pakuotėje yra greitąjį įkrovimą palaikantis įkroviklis (30W, 10V/3.0A), tad bateriją pilnai įkraunama vos per 3 val.

„Lenovo Yoga Pad Pro“ - aukščiausios klasės planšetė. Maksimaliai galinga techninė įranga, puikus ekranas, baterija ir dabar ypatingai gera kaina.

Štai čia labai šauni „Lenovo Yoga Pad Pro“ planšetės apžvalga. Daug testų rezultatų ir puikūs apžvalgininko vertinimai:

  • „Lenovo Yoga Pad Pro - ypatingai gera planšetė. Pliusai: labai galingas procesorius; UFS 3.0 atmintinė ir 8GB RAM; turi HDMI jungtį, tad dirba kaip išorinis ekranas; puikūs garsiakalbiai su galingais žemais tonais; Widevine L1 sertifikatas ir Amazon Prime Video FHD palaikymas; USB-C 3.1 ir Stylus palaikymas; įspūdingai talpi baterija; Android 11; Global ROM; Google Play palaikymas.
  • Minusai: 60Hz ekranas, 90Hz būtų dar šauniau; nepalaiko LTE/5G; nėra GPS; 3.5mm ir microSD taip pat nėra; tikėtina, kad negaus Android 12 OS atnaujinimo.
  • Jei ne šie minusai, tai būtų tobula planšetė. Tačiau net ir nepaisant jų, tai yra aukščiausios klasės produktas“:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(2)
(2)

Komentarai (1)