„Christmas Sale“ išpardavimas startavo! Specialūs kuponai saulės panelėms, energijos stotelėms, super šauniems robotams, lazeriniams graviruokliams ir el. dviračiams (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Naujos kartos „Xiaomi“ belaidė pompa ir stulbinamos kainos poliruoklis (Video)
Už mažiausias kainas istorijoje super funkcionalios nuo saulės įkraunamos PTZ kameros
Super rinkinukas! Tikrų maisto gurmanų vertinami trečios kartos elektriniai lėto virimo prietaisai ir stulbinamos kainos bei savybių robotai ir belaidžiai siurbliai (Kuponai, Video)
Puikus būdas sumažinti šildymo sąskaitas net iki 30%! Išmanieji radiatorių termostatai už tokias kainas, kokių Lietuvoje nebūna

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Super kainų „POCO X4 GT 5G“ telefonai, „70mai Dash Cam Pro Plus A500S“ vaizdo registratoriai ir „BioloMix T5200“ - 2200W galios trintuvai (Kuponai, Video)
Žaidimų mėgėjams „Black Shark 5“ telefonai, puikių kainų „Mibro GS“ išmanieji laikrodžiai su GPS ir „Realme Buds Air 3 Neo“ belaidės ausinės (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Kavinukai, kelioniniai kavos pupelių malūnėliai ir išmanios „Xiaomi“ lauko stebėjimo kameros (Kuponai, Video)
Rinkinukas super „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų, apie kuriuos apžvalgininkai sako - „aukščiausia klasė“ (Kuponai, Video)
Super pasiūlymas! Puikios kainos ir kokybės „Lenovo TianJiao Pad“ planšetės - ribotas kiekis (Video)
„Xiaomi“ elektriniai šildytuvai už puikias kainas - labai ribotas kiekis, nemokamas ir greitas pristatymas į Lietuvą
„Watch D“: unikalus „Huawei“ išmanusis laikrodis, kuris matuoja kraujo spaudimą (Video)
Vilniuje vyks išskirtinis renginys programuotojams - jame galite sudalyvauti ir Jūs
Specialus rinkinukas! Net 120€ pigiau nei Lietuvoje „Lenovo“ planšetės, ką tik pristatyti „Blackview A85“ išmanieji telefonai ir puikių kainų „Mibro X1“ išmanieji laikrodžiai (Kuponai, Video)
„Cyber Monday“ išpardavimas startavo! Žaidimų monitoriai, saulės panelės, karšto oro gruzdintuvės ir robotai už tokias kainas, kokių Lietuvoje nebūna (Kuponai, Video)
Su kuponu pirkėjų giriamas termovizorius: „super daiktas, praktiškai nenusileidžia brangiam FLIR E30bx“ (Video, „UNI-T UTi690A“ atsiliepimai)
„Šaltoji plazma“ - pragaras, iš kurio nėra kelio atgal. Kaip kosminė technologija jau keičia mūsų gyvenimus - ką tokio sukūrė JONIX ir kodėl prasideda visiškai nauja era (Video)
[Black Friday] Specialus nesunaikinamų išmaniųjų telefonų ir galingiausių planšečių pasaulyje rinkinukas - fantastiškos savybės už stulbinamas kainas (Kuponai, Video)
Super Black Friday pasiūlymas! Net 100€ pigiau nei Lietuvoje puikios kokybės „Lenovo Xiaoxin Pad“ planšetės - ribotas kiekis (Video)
Super „Black Friday“ pasiūlymas su kuponu - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
„Baseus“ mini oro kompresorius ir ypatingai populiarūs belaidžiai dulkių siurbliai su grindų plovimu ir UV dezinfekcija (Kuponai, Video)
[Mažiausia kaina istorijoje!] Iš Vokietijos, su kuponu ir net iki 300€ pigiau super geros lazerinės graviravimo staklės: „Nuostabi mašina - tereikia tik pajungti savo fantaziją!“ (Video, „SCULPFUN S9“ atsiliepimai, „LONGER RAY5“ atsiliepimai)
Jie jau Lietuvoje! Įsigykite rinką drebinančius „Redroad V17“ belaidžius ir „Redroad G10“ robotus dulkių siurblius - tiesiog išskirtiniai techniniai sprendimai (Video)
[Ribotas kiekis] „Black Friday“ išpardavimas startavo! Saulės panelės, energijos stotelės, „Xiaomi“ plaukų džiovintuvai, grindis ir save išplaunantys robotai už kainas, kokių Lietuvoje nerasite (Kuponai, Video)
Super gerų kainų ir kokybės žaidimų pulteliai PlayStation konsolėms ir PC + el. paspirtukai
Puikių kainų „Xiaomi“ 5G išmanusis telefonas, išmanusis dviratis treniruoklis ir „REDRAGON“ klaviatūros su RGB (Kuponai, Video)
„Black Friday“ dar didesnės nuolaidos! Net iki 500€ pigiau nei Lietuvoje pažangiausi robotai, el. dviračiai su baterijomis dovanų ir puiki garso įranga (Kuponai, Video)
Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordVPN“ paslauga net su iki 68% nuolaida - dabar gausite dar daugiau funkcijų (Video)
Mega rinkinukas! 5 išmanieji laikrodžiai tik už 21€ ir super kainos nesunaikinamas išmanusis telefonas su puikia naktine kamera (Video)
Super pasiūlymai! Akumuliatoriniai pjūklai su 2 baterijomis vos už 32€ - labai ribotas kiekis
Puikių galimybių „Xiaomi“ biudžetinis telefonas, super dizaino ir galimybių belaidžio įkrovimo stotelė su lempa ir laikrodžiu bei portabili stotelė ant TV žaisti žaidimus tiesiog iš telefono (Kuponai, Video)
„World Cup“ išpardavimas startavo! Tokių kainų Lietuvoje tiesiog nerasite - projektoriai, robotai ir el. dviračiai net 2 kartus pigiau (Kuponai, Video)
Išbandykite šį tą visiškai naujo: net 100 kanalų, išskirtinai lietuviams sukurta internetinė TV su 4K UHD raiška
Virš 200 patentų ir pasaulinis pripažinimas nuo JAV ir EU iki Japonijos - įsigykite stulbinamų galimybių 5in1 robotą už specialią kainą! (Video, „ROIDMI EVA“)
[Rekordinė kaina!] Iš Lenkijos labai galingas, didžiulis ir nuostabaus funkcionalumo išmanusis LED šviestuvas su RGB, APP, pulteliu ir valdymu balsu - švies bent 20 000 valandų! („BlitzWill BW-CLT2“)
Specialus rinkinukas! Nesunaikinami ir su įspūdinga Samsung naktine kamera bei ultra biudžetiniai išmanieji telefonai + puikios kainos „HONOR“ TWS ausinės su ANC (Kuponai, Video)
Iš Vokietijos stulbinamų galimybių robotas tik 61€ ir super geros kainos žuvų masalo nuplukdymo laivas (Video)
„Black Friday“ prasideda! Lietuvoje tokių kainų nė su žiburiu nerasite - robotai vos nuo 88€ (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Youtube drebinantys „ASUS Zenfone 9“ bei „Xiaomi Redmi Note 10 Pro“ išmanieji telefonai ir „Realme 4K Smart Google TV Stick“ multimedijos grotuvas (Kuponai, Video)
Ruošiamės žiemai! Stulbinamai geros kainos ir kokybės sniego batai - puikus daiktas mėgstantiems pramogas gamtoje
Net 100€ pigiau nei Lietuvoje geriausias 2022-ųjų dronas bei super kokybės-kainos robotai ir belaidžiai siurbliai (Kuponai, Video)
„Black Friday Pre-Offer“ išpardavimas startavo! „Xiaomi“ plaukų džiovintuvai, grindis plaunantys robotai, energijos stotelės ir žaidimų monitoriai už nuostabias kainas (Kuponai, Video)
Iš EU specialus „Proscenic“ rinkinukas! Super funkcionalumo ir kainos iki 5L karšto oro gruzdintuvės su APP bei grindis ir po darbo save išplaunanti akumuliatorinė šluota (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Iš EU net 100€ pigiau nei Lietuvoje puikūs „Xiaomi“ vaizdo projektoriai ir oro valytuvai su APP (Kuponai, Video)
Net 2 kartus pigiau, nei konkurentai! Iš Vokietijos toks daikčiukas, kad tik užkietėję žvejai iškart supras, kas čia yra (Video)
[Premjera!] Iš Čekijos sulankstomas bėgimo/ėjimo takelis su puikiomis APP funkcijomis - super ribotas kiekis! (Video, „Geemax C2“)
„Amazon“ tikrą sprogimą sukėlęs „Nandme“: kodėl daugelis platintojų renkasi šiuos produktus ir kur juos įsigyti lietuviams
Mega rinkinukas! Iš EU rekordiškai pigiai portabili „Thunora“ energijos stotelė, aukščiausios kokybės „Xiaomi IMILAB V1“ robotas su stotele ir puikus „HIMO L2 MAX“ el. paspirtukas (Kuponai, Video)
"Gaming" klasės KTC monitorius: 2K raiška, greitas ir nebrangus (KTC H27T22 monitoriaus apžvalga)
[11.11 pasiūlymas!] Iš Lenkijos net 170€ pigiau nei Lietuvoje „NAVEE N40“ elektrinis paspirtukas - ribotas kiekis! (Video)
[11.11 pasiūlymas!] Super lengva ir galinga skysčių pompa prie elektrinio grąžto arba suktuko - tūkstančiai pirkimų iš AliExpress (Video)
[11.11!] Super trumpa akcija naujausių jump starterių, kokių dar nematėte: net 4000A, iki 26,800mAh, tinka 10l dyzeliniams + 12l benzininiams, LED ekranai ir žibintuvėliai (Video, „GOOLOO GT3000“ ir „GOOLOO GT4000“)
[Mažiausios kainos!] Net iki 4 kartų pigiau ir ypatingai apžvalgininkų giriamas profesionalus „Two Trees TS2“ lazerinis graviruoklis ir „Two Trees Bluer Plus“ 3D spausdintuvas (Video)
Pasaulinė premjera nesunaikinamo „Ulefone Power Armor 18T“ telefono su termine kamera! Super kainų „POCO X4 GT 5G“ ir „Xiaomi Mi Band 7“ (Kuponai, Video)
„11.11“ išpardavimas startavo! Žaidimų monitoriai, geriausi „Xiaomi“ robotai siurbliai, bėgimo takeliai ir daugybė prekių už puikias kainas (Kuponai, Video)
Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai  ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams
„Aukščiausia kokybė. Visiškai nenusileidžia originalams, netgi dar geresnės - sulituota žmoniškai, be kiniškų nesąmonių“: iš Lenkijos pačios geriausios Dewalt, Makita, Bosch ir Milwaukee įrankių atsarginės baterijos (pirkėjų atsiliepimai, Video)
Mega 11.11 išpardavimo pasiūlymas! 2 vnt. „Lenovo QT82“ belaidžių ausinių tik 18,99€
[Mažiausia kaina per 365d.!] Fantastiškai geros kainos daikčiukas, kurį lietuviai perka masiškai: „Tiesiog super - labai solidus produktas, puikiai dirba“ (Video, „iMars J06“ atsiliepimai)
Specialus Xiaomi“ rinkinukas tik nuo 14,99 €! Oro drėkintuvas su UV-C ir APP, belaidė PC pelė ir labai šaunus krepšys (Kuponai)
[11.11] Ypatingai retas pasiūlymas! Iš EU iki 6Ah baterijos, tinkančios visiems 18V „Makita“ prietaisams - paskutiniai vienetai! (Video)
[11.11 Pasiūlymas!] „Vaizdo kokybė kur kas geresnė nei Arlo kamerų. Ir dar pardavėjas pridėjo 2TB HDD diską. Viskas liuks“: masiškai lietuvių perkama CCTV kamerų saugumo sistema - 5MP, spalvotas naktinis filmavimas, POE pajungimas, judesio davikliai, tinka naudoti lauke, programėlė ir puikūs įvertinimai („Techage 605G-AI-50“ atsiliepimai, Video)
Mega rinkinukas! Už tokią kainą Lietuvoje tiesiog nerasite - tik nuo 79,99€ puikios „Lenovo“, „Blackview“ ir „Realme“ planšetės - labai ribotas kiekis! (Kuponai, Video)
Specialus „Xiaomi“ rinkinukas! Stulbinamos kainos ir kokybės „HIMO L2 MAX“ el. paspirtukas, NR.1 pasaulyje „Mi Band 6“ išmanioji apyrankė ir „Xiaomi Mi 2C“ robotas (Kuponai, Video)
Super akcija! Su kuponu tik 10,22€ pirkėjų giriamos belaidės ausinės - „už tokią kainą tiesiog bomba. Išbandžiau 6 skirtingų gamintojų ir tipų ausines - ir šitos yra geriausios“ (Video, „OneOdio F1“ atsiliepimai)
Startavo Geekbuying „11.11“ išpardavimas! Su kuponais net iki 530€ pigiau nei Lietuvoje „Xiaomi“ robotai, el. paspirtukai ir planšetės - ribotas kiekis! (Video)
[Specialus rinkinukas] Iš Vokietijos už super kainas „LIECTROUX WS-1080“ langų valymo, „LIECTROUX C30B“ ir „Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C“ robotai (Video)
[Mažiausia kaina!] Net 250€ pigiau Technologijos.lt išbandytas ir rekomenduojamas puikus el. dviratis (Kuponas, Video, „BEZIOR M1“)
Iš Vokietijos už super kainas „Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C“ robotas ir ypatingai populiarus „Redmi TV“ soundbaras (Video)
[11.11 Pasiūlymas!] Beveik 2 kartus pigiau nei Lietuvoje buitinis aliejaus spaudimo presas: šaltas ir karštas spaudimas, 0~300℃ valdymas, 610W galia ir didelis našumas - ribotas kiekis („LTP333“)
Super rinkinukas! Ženkliai pigiau nei Lietuvoje „70mai Dash Cam Pro Plus A500S“ vaizdo registratorius, „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ išmanioji apyrankė ir „ZHIYUN Smooth Q3“ trijų ašių gimbalas (Kuponai, Video)
Super kainos ir kokybės išmanusis laikrodis su Bluetooth skambučiais, dideliu AMOLED ekranu, SpO2 bei širdies ritmo matavimu ir IP68 (Video, „DM50“)
„11.11 Pre-heat“ išpardavimas startavo! Žaidimų monitoriai, geriausi „Xiaomi“ robotai siurbliai, bėgimo takeliai ir daugybė prekių už nuostabias kainas (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Puikios kokybės „SAMEBIKE 26\SY26-FT“ el. dviračiai, „Anker Soundcore Space Q45“ belaidės ausinės ir Unisex tipo šildančios liemenės (Kuponai, Video)
Super rinkinukas! Net 250€ pigiau aukščiausios kokybės „Xiaomi“ robotas su stotele, 3 kartus pigiau nei Lietuvoje belaidė „Logitech M590“ PC pelė ir „QCY T17“ TWS ausinės (Kuponai, Video)
„Ši kolonėlė mane žiauriai nustebino - tokios kokybės tikrai nesitikėjau: palyginau su JBL Xtreme 1, tai BlitzWolf laimi į vienus vartus!“ (Video, „BlitzWolf BW-WA3“ atsiliepimai)
[Naujiena!] Puikios kainos žaidimų kėdė su masažo funkcija - labai išvaizdi, kokybiška ir funkcionali (Video, „Douxlife GC-RC03“)
[Super pasiūlymas!] Bent 2-3 kartus pigiau nei Lietuvoje automobilinis įtampos keitiklis - būtinas daiktas kiekvienam (Video, „Baseus BS-CL15-02“)
Pasaulinė premjera „Blackview Tab 15“ planšetės, „Xiaomi Mijia 24 in 1“ suktuko rinkinukas ir „KZ PR1“ ortodinaminės laidinės ausinės (Kuponai, Video)
Masiškai perkamas ir už super kainą dviračio kompiuteris, žibintuvėlis ir garsinis signalas viename - „geriausias, kokį tik esu turėjęs!“ (Video, „BIKIGHT BK - 1920“ atsiliepimai)
Mega rinkinukas! Su kuponais net iki 270€ pigiau nei Lietuvoje naujausi „Xiaomi 12T Pro“ ir „HONOR 70 5G“ išmanieji telefonai bei „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ apyrankės (Video)
Super pasiūlymai! Iš Vokietijos 21V portabilus akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis ir 1250W poliruoklis su reguliuojamais greičiais
[Paskutiniai vienetai!] Labai geros kainos parafino krosnelė - puikus daiktas mėgstantiems leisti laiką gamtoje
Retai pasitaikanti proga: TOP 3 geriausi 2022 m. paspirtukai už kosminę kainą - pigiau nerasite, pasiūlymai riboti (Video)
[Naujiena!] Nuostabiai geros kainos ir kokybės telefonų bei planšečių laikiklis - būtinas daiktas kiekvienam (Video, „BlitzWolf BW-TS8“)
Specialus rinkinukas! Pasaulinė „Blackview Oscal C80“ telefono premjera, „Lenovo LP40“ TWS ausinės ir elektrinis pledas (kuponai, Video)
[Taip pigiai dar nėra buvę!] Net iki 120€ pigiau nei Lietuvoje fantastiški el. paspirtukai: „Segway Ninebot D18E“, „Segway Ninebot D28E“ ir „Segway Ninebot D38E“ palyginimas (Video)
Super ribotos trukmės mega pasiūlymas! Net 160€ pigiau nei Lietuvoje Technologijos.lt išbandytas ir rekomenduojamas el. paspirtukas (Video, „HIMO L2 MAX“)
[Naujiena] Iš Čekijos nuostabaus funkcionalumo LED RGBIC šviestuvas su 16mln. šviesų, reagavimu į muziką ir APP - statomas ant stalo ir tvirtinamas prie ekranų (Video, „BlitzWolf BW-LB1“)
[Net 150$ pigiau - PAPILDYMAS!] Įspūdingai šaunus miesto el. dviratis: 60km vienu įkrovimu, super kokybė bei kompaktiškumas + papildomai programiniai triukai (Video, Foto, „Fiido D3 Pro“ apžvalga)
Specialus rinkinukas! Naujausia „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ išmanioji apyrankė, Unisex šildanti striukė ir „Xiaomi Xiaobai“ el. šildytuvas (Kuponai, Video)
Fantastiškos kainos 21V akumuliatorinis genėtuvas su 2 baterijomis - nuostabus daiktas turintiems sodybą ir auginantiems augalus
Neregėtų galimybių robotas už specialią kainą: 5in1 tipo įrenginys netgi pats išsiplauna šluostes ir jas išdžiovina! (Video, „ROIDMI EVA“)
[Iš EU, kuponai] Pasaulinė premjera aukščiausios klasės „KTC“ žaidimų monitorių! Iki 42 colių, 4K OLED, 165Hz, 131% sRGB, 1.07 mlrd. spalvų ir stulbinamas 0.1ms GTG reakcijos laikas
Pasaulinė nesunaikinamo „Ulefone Power Armor 16 Pro“ premjera, labai išvaizdus „Xiaomi Mibro A1“ išmanusis laikrodis ir 3,5 colių spalvotas PC rodiklių stebėjimo ekranas (kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Naujausia „Xiaomi Redmi Pad“ planšetė, net ir 5 tonų sunkvežimio spaudimą atlaikantis nesunaikinamas „KOSPET TANK M1“ išmanusis laikrodis ir superinis „BUDI“ šakotuvas (Kuponai, Video)
„Geekmaxi 5th Anniversay“ išpardavimas prasidėjo! Gimtadienio pasiūlymai už fantastiškas kainas - super ribotas kiekis (Kuponai, Video)
Mega rinkinukas! Su kuponais net iki 250€ pigiau nei Lietuvoje ką tik pristatyti „Xiaomi 12T Pro“ išmanieji telefonai bei „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ apyrankės ir net 100 000 val. šviesiantys „Wuben C3“ LED žibintuvėliai (Video)
„Fantastiška Android planšetė! 8+128GB, 10.4 colių 2K ekranas, 4G LTE vaizdo skambučiai ir super kaina. Tiesiog - WOW“ („Alldocube iPlay 40H“ atsiliepimai)
[Būtinas daiktas norintiems sutaupyti elektros sąskaitą!] Super kainos ir funkcionalumo 6in1 šakotuvas - su USB, AC jungtimis ir energijos taupymo mygtuku („TESSAN TS-301-DE“)

|   Toliau »

Rodyti po