Išmanusis telefonas „geimeriams“: paaiškėjo „Razer phone“ specifikacijos ir būsima kaina (Video) (3)
Gandai apie galingą žaidimų išmanųjį telefoną, kurį gamina „geimeriams“ gerai žinoma kompanija „Razer“, sklando jau nuo praėjusių metų, tačiau jie materializavosi tik visai neseniai. Oficialaus anonso metu paaiškėjo visos lakoniškai pavadinto „Phone“ savybės, rekomenduojama kaina ir pardavimo pradžios data.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Taigi, „Razer Phone“ yra 5,72 colių išmanusis, kuriame akcentuojamas didelis „Android“ OS skirtų žaidimų našumas. Aštuntąja operacinės sistemos versija „Phone“ kūrėjai nusprendė kol kas savo pirkėjų nelepinti, apsiribodami „Android 7.1.1 Nougat“ su „Nova Launcher“ („Oreo“ atnaujinimo tikimasi tik pavasarį).
Ekraną kūrėjai pavadino „UltraMotion“. Jis pagamintas naudojant IGZO technologiją ir apsaugotas poros metų amžiaus stiklu „Gorilla Glass 3“.
Matricos skiriamoji geba yra 1440 × 2560 taškų, o atnaujinimo dažnis siekia 120 Hz. Technologiją Wide Color Gamut (sutrumpintai WCG) žada aukštą spalvų tikslumą. Ekranas įrėmintas gana masyviais rėmeliais iš visų keturių pusių, o jo viršuje ir apačioje gerai matosi garsiakalbių grotelės.
Garso posistemę sudaro stereo garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ technologija, du stiprintuvai ir išorinis 24 bitų skaitmeninis-analoginis keitiklis su USB-C sąsaja. 3,5 mm lizdo ausinėms nėra, o tai gali nepatikti daugeliui geimerių ir audiofilų, kuriems, daugiausia, buvo sukurtas „Razer Phone“.
Maža to, naujiena yra dar ir gana masyvi: matmenys – 158,5 × 77,7 × 8 mm, svoris – 197 g.
Aliuminio korpuse patalpinta aštuonių branduolių platforma „Qualcomm Snapdragon 835“ su grafikos posisteme „Adreno 540“, 8 GB LPDDR4-1866 RAM, veikiančios dvigubu kanalų režimu, 64 gigabaitų UFS kaupiklis ir 4000 mAh ličio jonų akumuliatorius, kuris palaiko greito įkrovimo technologiją „Qualcomm Quick Charge 4+“.
Be tinklo sąsajų Wi-Fi (802.11 ac) ir Bluetooth 4.2, taip pat yra LTE ir NFC moduliai. Tuo atveju, jei telefonas vidinė atminties savininkams pasirodys nepakankamai, ją bus galima papildyti įdėjus microSD kortelę.
Kamerų debiutantas gavo tris: 8 megapikselių priekinę ir dvi galines – 12 megapikselių (plataus kampo objektyvas ƒ/1,75) ir 13 MP (ƒ/2.6, dvigubas optinis priartinimas). Abi pagrindinės kameros turi automatinį fokusavimą ir blykstę.
Pirštų atspaudų skaitytuvas, kuris yra sujungtas su maitinimo mygtuku, įtaisytas dešinėje korpuso pusėje.
Kitoje „Razer“ telefono pusėje yra garso reguliavimo mygtukai. Apatinėje dalyje įmontuotas USB-C prievadas, kuris naudojamas įkrovikliui, USB duomenų perdavimui ir ausinėms (per adapterį).
Telefono spalvų spektras bus kuklus. Pirmiausia bus išleistas tamsiai pilkas modelis su neryškiu įmonės logotipu ant užpakalinio skydelio, o vėliau Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje ir kai kuriose Vakarų Europos šalyse pasirodys riboto leidimo (1337 vnt.) „Razer Phone Special Edition“ serija su ryškiai žaliu gamintojo logotipu.
„Razer Phone“ išleidimas į rinką numatytas lapkričio 17 d. Rekomenduojamos kainos skirtingoms rinkoms nebus vienodos: JAV (be pardavimo mokesčio) 699,99 USD, euro zonai – 749,99 EUR, Didžiajai Britanijai – 699,99 GBP.