Siurprizas keliaujantiems „Ryanair“. „Brangiau nei pats kelionės bilietas!“ ()
„Ryanair“ yra didžiausia oro linijų bendrovė Europoje. Ir būtent jos paslaugomis lietuviai naudojasi daugiausiai skrisdami atostogauti. Tačiau nuo šių metų lapkričio mėnesio turėsite susimokėti papildomai.

© DirkDanielMann (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/photos/ryanair-boeing-boeing-737-800-5249631/
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Tai, kas „Ryanair“ vyksta mažiausiai kelias savaites, juokais galima pavadinti raganų medžiokle. Masinis turistų bagažo tikrinimas reiškia, kad vis daugiau žmonių pagaunama su per dideliais lagaminais. O tai reiškia, kad jie turi brangiai sumokėti vežėjui. Deja, netrukus jie mokės dar daugiau.
„Ryanair“ priveržia varžtus
Seniai žinoma, kad į „Ryanair“ bilieto kainą įskaičiuotas 40x20x25 cm išmatavimų krepšys ar kuprinė. Sumokėję papildomą mokestį į lėktuvą pasiimsite du bagažo vienetus. Tada antrasis bus lagaminas, kurio matmenys negali viršyti 55x40x20 cm. Ir nors su kuprinėmis kažkaip susitvarkome, dauguma žmonių „paslysta“ matuodami lagaminus.
Daugelis keliautojų pamiršta, kad nurodyti matmenys apima ratus, rankenas ir kitus išsikišusius elementus. Be to, tikrinant lagaminą užtenka, kad jis per centimetrą išsikištų iš stovo, jog keleiviui tektų už jį susimokėti. Kodėl taip? Šiuo metu naudojami dydžiai yra didesni nei maksimalus bagažo dydis. Taigi, jei jūsų lagaminas vis tiek netelpa, tai akivaizdžiai pažeidžia taisykles.
|
Už negabaritinį bagažą keliautojai dabar moka 60 eurų. Tiesa, „Majorca Daily Bulletin“ duomenimis, nuo lapkričio šis mokestis padidės iki 70 eurų. Jei tapsite kontrolės auka į abi puses, sumokėsite net 130 eurų, o tai gali būti daugiau nei pats kelionės bilietas.
„Ryanair“ keičia taisykles lėktuve. Daugiau jokių popierinių įlaipinimo bilietų
Planuojama, kad lapkričio pradžioje įsigalios ir daugiau pakeitimų. Skelbiama bilietų revoliucija, kurios dėka į lėktuvą bus galima įlipti tik su elektroniniu įlaipinimo bilietu. Turėsite užsiregistruoti programėlėje.
Vėluojantiems taip pat bus taikomi papildomi mokesčiai. Jei prie registracijos langelio atvyksite vėliau nei 40 minučių iki skrydžio, turėsite sumokėti 100 eurų baudą. Žmonės, praleidę skrydį ir norintys užsisakyti kitą, mokės tiek pat.
Tad jei nenorite patirti papildomų išlaidų, geriau į „Ryanair“ lėktuvą pasiimti atitinkamų išmatavimų bagažą. Taip pat užsirašykite savo kelionių datas ir laikus, kad jų nepraleistumėte.
