[ŽT] Tvirčiausi automobiliai pasaulyje: skelbiama, su kuo važinėja Ukrainos kariai fronte  (1)

Vidutinis transporto priemonių tarnavimo laikas fronte yra 2-9 savaitės.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Ekonomična pravda“ rašo apie tvirčiausius automobilius, kurie naudojami kare. Apskritai, populiariausi automobilių modeliai, kurie naudojami fronte, yra „Toyota Hilux“, „Nissan Navara“, „Mitsubishi L200“.

Taip yra ne tik dėl to, kad automobilis yra aukštas, bet ir dėl to, kad jame yra didelis bagažo skyrius, į kurį galima susikrauti kuprines, atsarginius ratus, amuniciją, maistą, įrangą ir kitus kare reikalingus daiktus.

„Perduodame kariuomenei „Ford F-250“ ir „Ford F-350“. Tai labai galingos karkasinės transporto priemonės su 6 litrų darbinio tūrio dyzeliniu varikliu. Tokiame pikape gali būti montuojami bet kokie MANPADS ar kulkosvaidžiai. Keliamoji galia pirmojo modelio kėbulo yra 1,5-1,8 tonos, antrojo - iki 2,5 t. Kai kurios transporto priemonės, perkeltos į fronto liniją, jau sumontavo pilnaverčius priešlėktuvinius pabūklus, sveriančius 2,2 tonos. Mašinos veikia puikiai ir atlieka užduotis. Apskritai, mes sukūrėme vieną platformą, skirtą specialiai Ukrainos ginkluotųjų pajėgų poreikiams tenkinti“, – paaiškino projekto HEROCAR vadovas Oleksandras Pugačas.

Vidutinis transporto priemonių tarnavimo laikas fronte yra 2-9 savaitės. Efektyviam Ukrainos ginkluotųjų pajėgų veikimui itin svarbu nuolat atnaujinti ir prižiūrėti transportą, sako „Ekonomična pravda“ kalbinti ekspertai.

Atsižvelgiant į tai, kad automobiliai fronte „gyvena“ trumpai – nuo ​​dviejų savaičių iki dviejų mėnesių, Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms per mėnesį reikia mažiausiai 5 tūkst. automobilių.

 

Savanoriai, dalyvaujantys transporto priemonių paieškoje ir pirkime, pastebi, kad transporto priemonių poreikis yra tiesiogiai proporcingas karo veiksmų aktyvumui ir kyla bangomis. Intensyvių mūšių metu automobiliai dažnai sudaužomi ir jų atkurti neįmanoma.

„Deja, karinės transporto priemonės, kaip ir dronai, yra eksploatacinės medžiagos. Dabartinėje realybėje transporto priemonės gyvena vidutiniškai mėnesį, o Bachmuto kryptimi – apie dvi savaites“, – sakė Ruslanas, 3-iosios atskiros šturmo brigados kovotojas.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(38)
(1)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: