[ŽT] Netikėtas posūkis. Ką rusų pareigūnai sužinojo kelios dienos iki teroro akto  ()

Rusijos saugumo pajėgos gavo įspėjimą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Likus kelioms dienoms iki atakos „Crocus City Hall“, Rusijos saugumo pajėgos gavo įspėjimą, kad Tadžikistano piliečiai gali būti panaudoti teroristiniams aktams.

Rusijos saugumo pareigūnai stebėjo pranešimus apie terorizmo grėsmes kitose šalyse ir teroristinių išpuolių riziką Rusijoje įvertino kaip aukštą. Apie tai pranešė „dossier.center“, remdamasis specialiosioms tarnyboms artimu šaltiniu.

[EU+Kuponas] „Čia bomba! Vienas įdomiausių modelių iš daugybės mano išbandytų ir 100 proc. valo geriausiai.“ Detalūs bandymai ir schema, kaip teisingai valyti langus (Video, „ABIR WD8“ apžvalga)
2854 2 1

Nuostabūs apžvalgininko vertinimai

Mažiausia kaina istorijoje

Specialus kuponas

Iš EU, greitas ir saugus pristatymas

Naujausi techniniai sprendimai ir puikios valymo galimybės

Išsamiau

Per pastaruosius kelis mėnesius ISIS-K, prisiėmusi atsakomybę už „Crocus City Hall“  ataką, bandė surengti teroristinius išpuolius Austrijoje, Vokietijoje ir Kirgizijoje, rašoma „dossier.center“.

Prezidentas Emmanuelis Macronas taip pat kalbėjo apie grupuotės bandymus surengti teroro aktą Prancūzijoje. Pranešama, kad visoms šioms atakoms buvo užkirstas kelias, o žvalgybos agentūros tariamai „atidžiai stebėjo“ ISIS-K veiklą.

 

Kartu verta paminėti, kad net nepaisant šių įspėjimų, riaušių policija ir specialiosios pajėgos į teroro išpuolio vietą „Crocus City Hall“ atvyko tik po valandos, nors riaušių policijos būstinė yra arčiau nei trys kilometrai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(45)
(10)
(35)

Komentarai ()

Susijusios žymos: