„Puolimas prasidėjo 21.39 val. Daugiau kaip 1 val. ir 17 min.“ Tai kas nutiko, neįtikėtina  (1)

Žurnalistas atkreipė dėmesį į svarbią detalę.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-03-25 „Puolimas prasidėjo 21.39 val. Daugiau kaip 1 val. ir 17 min.“ Tai kas nutiko, neįtikėtina  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusų žurnalistas ir politologas Maiklas Nakis atkreipė dėmesį į svarbų niuansą, kuris nutylimas kalbant apie teroristinį išpuolį Maskvoje: „Visuomenė neturi tylėti. Klausimai kilo jau tada, kai įvyko išpuoliai Beslane ir „Nord-Oste“, tačiau tyrimo komisijos buvo išformuotos, o reikalas „pakištas po kilimu“. Čia viskas kartojasi, tai yra, kad daugiau kaip 1 valandą ir 17 minučių pareigūnai stovėjo prie „Crocus City Hall“ ir jo nešturmavo". 

Tokią nuomonę apie teroristinį išpuolį Maskvoje Maiklas Nakis išsakė savo YouTube kanale. 

„Pažiūrėkite patys: teroristai į „Crocus City Hall“ įėjo 19.55 val., o išvažiavo 20.13 val. Apie tai praneša kelios įvykių chronologiją atkūrusios žiniasklaidos priemonės, tai patvirtina ir motinos, kurios aštuonmetį sūnų teroristai sumušė išeinantį iš „Crocus City Hall“, pasakojimas. Šturmas prasidėjo 21.30 val., o kai kurių šaltinių tvirtinimu, 21 valandą 39 minučių. Taigi net jei manysime, kad tai įvyko 21 valandą 30 minučių, šturmas prasidėjo po 1 valandos 17 minučių“, – kalbėjo politologas.

 

Maiklas Nakis patikslino, kodėl specialiosios tarnybos teroristinio išpuolio metu turi veikti kuo greičiau. 

„Ką tai reiškia? Kodėl aš kabinėjuosi prie šturmo? Iki šturmo medikai ir ugniagesiai negalėjo eiti į „Crocus City Hall“, nes ten galėjo pasilikti teroristai, tuos medikus ir ugniagesius nušauti, todėl medikai teikė pagalbą lauke tiems, kurie evakavosi patys. Ugniagesiai gesino lauke kilusį gaisrą. Ką tai reiškia? Kad užpulti žmonės vis dar ten gulėjo sužeisti ir kraujuodami, ir per 1 valandą ir 17 minučių jų mirė tikrai daug“, – padarė išvadas žurnalistas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(184)
(5)
(179)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)