Prisišnekėjo. „Laikrodis tiksi. 3, 2, 1.“ Kas nutiko Solovjovui (Foto)  ()

Laidų transliacija blokuojama.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Armėnijoje buvo užblokuota laidų „Sekmadienio vakaras su Vladimiru Solovjovu“ ir „Vakaras su Vladimiru Solovjovu“ transliacija.

Armėnija blokuoja Solovjovą. Armėnijos televizijos ir radijo transliavimo tinklo spaudos tarnyba pranešė, kad Rusijos propagandisto Vladimiro Solovjovo pokalbių laidų transliacijos per televizijos kanalą „RTR-Planeta“ Armėnijoje bus užblokuotos. Sprendimas priimtas remiantis nuolatiniais Armėnijos Respublikos ir Rusijos Federacijos tarpvyriausybinio susitarimo dėl bendradarbiavimo masinės komunikacijos srityje 5 ir 6 straipsnių pažeidimais, pažymėjo departamentas.

„RTR-Planeta“ Armėnijoje ir toliau bus transliuojama, tačiau Solovjovo programos Armėnijoje nebus transliuojamos.

„Telegram“ kanalas „Den opričnika“ taip pat rašo apie tai:

Armėnija uždraudė šalyje transliuoti laidas „Vakaras su Vladimiru Solovjovu“ ir „Sekmadienio vakaras su Vladimiru Solovjovu“. Šio sprendimo priežastys yra „nuolatiniai pažeidimai, kuriuos neseniai užfiksavo Armėnijos televizijos ir radijo komisija“.

 

Propagandisto dugnas jau matosi. Laikrodis tiksi. 3,2,1...

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(282)
(2)
(280)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()