[ŽT] „Skambučiai netyla. Baimė ir panika.“ Netikėti įvykiai Rusijoje. Kas vyksta (Foto)  ()

„Dabar stebime situaciją.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tadžikistano darbo, migracijos ir užimtumo ministerija užfiksavo darbo migrantų nutekėjimą iš Rusijos po teroristinio išpuolio „Crocus City Hall“ netoli Maskvos, sakė darbo, migracijos ir užimtumo ministerijos viceministrė Šachnoza Nodiri.

Skambučiai netyla. Baimė ir panika. „Skambučių yra daug. Tai greičiausiai ne tiek skundai dėl persekiojimo, kiek mūsų piliečių baimė, panika, daugelis nori išvykti. Dabar stebime situaciją, daugiau žmonių atvyksta (į Tadžikistaną), nei išvyksta“, – jį cituoja TASS.

[Vokietija] Itin geros kainos puiki planšetė, kurią rekomenduoja apžvalgininkai. Snapdragon CPU, 4+128GB, 11,5 colių 2K ekranas, 120Hz ir kt. („HONOR Pad X9“)
4372 1

Gera kaina

Iš Vokietijos sandėlio

Greitas ir saugus pristatymas

Puikios savybės ir kokybė

Išsamiau

Darbo jėgos trūkumas Rusijos ekonomikoje, pasiekęs 5 milijonus žmonių, gali dar labiau sustiprėti dėl darbo migrantų nutekėjimo, skelbia „The Moscow Times“.

Darbuotojų trūkumas statybų pramonėje 2023 metais, palyginti su 2022 metais, išaugo 36 proc., penktadienį pranešė Nacionalinės statybininkų asociacijos prezidentas Antonas Gluškovas.

 

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(28)
(0)
(28)

Komentarai ()

Susijusios žymos: