„Cheminio ir biologinio ginklo.“ Kas nutiko slaptai Kremliaus „programai“  ()

Apribojimai įvesti trims RF subjektams.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės departamentas įvedė naujas sankcijas Rusijos Federacijai. Šį kartą buvo įvesti apribojimai dėl cheminio ginklo naudojimo Ukrainoje.

Tai parašyta JAV valstybės departamento svetainėje.

Gegužės 1 d. Jungtinės Valstijos įvedė sankcijas daugiau nei 280 asmenų ir subjektų, siekdamos sukelti Rusijai papildomų išlaidų už jos išorinę agresiją ir vidines represijas.

Vykdydamas šį veiksmą Valstybės departamentas taiko sankcijas daugiau nei 80 juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant tuos, kurie užsiima:

  •      Rusijos energetikos srities plėtra;
  •      metalais;
  •      kasybos pramone ir eksportu;
  •      sankcijų vengimu ir jų apėjimu;
  •      stiprina Rusijos galimybes kariauti prieš Ukrainą.

Departamentas taip pat įvedė sankcijas trims RF vyriausybės subjektams, susijusiems su Rusijos cheminio ir biologinio ginklo programomis, ir keturioms Rusijos įmonėms, prisidėjusioms prie tokios veiklos.

 

„Jungtinės Valstijos ir toliau naudos savo turimus įrankius, kad nutrauktų paramą Rusijos karinei-pramoninei bazei ir apribotų Rusijos naudojimąsi tarptautine finansų sistema tolimesniam karui prieš Ukrainą“, – sakoma JAV Valstybės departamento pranešime.

Anksčiau JAV paskelbė apie apribojimus vienai didžiausių Rusijos Federacijos oro linijų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(57)
(2)
(55)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()