„Prezidentas liepė ruoštis.“ Situacija keičiasi kardinaliai. Beprecedenčiai įvykiai  ()

Šalies prezidentas įspėja apie ilgalaikę Rusijos grėsmę ne tik Ukrainoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Čekijos prezidentas Petras Pavelas neseniai duotame interviu Austrijos laikraščiui „Die Presse“ išreiškė susirūpinimą dėl Rusijos ambicijų Europoje, leisdamas suprasti, kad Maskvos tikslai neapsiriboja vien Ukrainos dalies įgijimu.

Prezidento P. Pavelo teigimu, Europa atsidūrė ant užsitęsusios konfrontacijos su Rusija slenksčio, kuri nebūtinai gali būti karinio pobūdžio, tačiau vis tiek kels didelių iššūkių.

„Rusija siekia atkurti Sovietų Sąjungos imperinį mastą, įskaitant jos įtakos sferą, ir jie apie tai kalba gana atvirai. Turėtume tai vertinti rimtai ir pasiruošti tam, kad Rusija nebus taiki partnerė“, – teigė Pavelas.

Jis atkreipė dėmesį į destruktyvų Maskvos vaidmenį įvairiose Europos šalyse, skleidžiant propagandą ir dažnai atvirą melą. Pavelas mano, kad Europa turi tvirtai laikytis, kai Rusijos veiksmai prieštarauja Europos interesams. „Priešingu atveju iškils grėsmė mūsų gyvenimo būdui ir mūsų vertybėms“, – pridūrė jis, nurodydamas, kad susidorojimas su Rusija gali tapti Europos kasdienio gyvenimo dalimi.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(42)
(2)
(40)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()