Maskvai bus šokas. Latvija atsisako rusų  ()

Latvijos premjerė Evika Siliņa pažymėjo, kad tolesnė izoliacija ir spaudimas Rusijai ir Baltarusijai išliks vienu iš Latvijos prioritetų tarptautinėje arenoje.© Makalu (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/photos/latvia-riga-daugava-flow-3725546/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Didžiulis skandalas Latvijoje. Rusai šalyje daugiau nebepriimtini.

Norima uždrausti mokytojams iš Baltarusijos ir Rusijos Federacijos dirbti Latvijos mokyklose. Šią iniciatyvą pasiūlė Latvijos opozicinė partija. Politikams nepatinka, kad mokytojai turi „agresorių šalių“ pasus.

Politikai piktinasi, kad šalies mokyklose dirba 214 Baltarusijos ir Rusijos piliečių. Pasak Latvijos parlamentarų, nepriimtina, kad „naują kartą Latvijoje augina ir moko šalies agresorės piliečiai“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
2531 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

Parlamentarai parengė įstatymo projektą. Jam pritarus, švietimo ir mokslo ministrė Anda Čakša privalės keisti įstatymą „Dėl pedagogų būtinojo išsilavinimo ir profesinės kvalifikacijos bei pedagogų profesinės kompetencijos tobulinimo tvarkos“.

Po to Rusijos ir Baltarusijos piliečiams bus uždrausta dirbti Latvijos švietimo įstaigose.

 

Latvijos premjerė Evika Siliņa pažymėjo, kad tolesnė izoliacija ir spaudimas Rusijai ir Baltarusijai išliks vienu iš Latvijos prioritetų tarptautinėje arenoje.

Ji priminė, kad tęsiamas darbas dėl 14-ojo sankcijų paketo, taip pat dėl ​​ekonominių ryšių su Rusija ir Baltarusija nutraukimo. Be to, Latvijos iniciatyva išaugo daugelio Rusijos ir Baltarusijos kilmės prekių importo kainos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(40)
(1)
(39)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()