„Jis tikrai žino, ką daro. 6 min. Apie Rusijos Aliaską.“ Gali būti šokiruojantys įvykiai  ()

Gavo nepriklausomybę.


Aliaska (asociatyvi nuotr.)
Aliaska (asociatyvi nuotr.)
© mariocus (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/railroad-train-locomotive-alaska-8004014/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Publicistas Vitalijus Portnikovas „YouTube“ kanale „Espreso.TV“ atkreipė dėmesį į įdomų faktą, kuris liko nepastebėtas Trumpo susitikimo su Putinu fone: „Beje, apie bažnyčią. Ar pastebėjote, kad po susitikimo su Trumpu Putinas Ankoridže susitiko su vyskupu Aleksijumi (Aliaskos vyskupu)? Jis yra Amerikos stačiatikių bažnyčios vyskupas. Ši Amerikos stačiatikių bažnyčia gavo sąlyginę nepriklausomybę nuo Maskvos patriarcho.“

[EU+Kuponai] Būtinas kiekvienam vairuotojui! Beprotiškos kainos ir fantastiškų galimybių rinkiniai. El. automobilinis kėliklis, smūginis veržliasūkis, pompa ir kt.
6978

Labai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Publicistas atskleidė detalių apie „rusų“ pasaulio centrą Amerikoje: „Pasaulio ortodoksai šią bažnyčią laiko Rusijos ortodoksų bažnyčios dalimi, o save laiko nepriklausoma bažnyčia. Čia toks Rusijos stačiatikių bažnyčios fokusas. Žinoma, ši bažnyčia visada sako, kad yra absoliučiai amerikietiška ir neturi jokių ryšių su Maskva. Ši cerkvė iš tikrųjų yra Rusijos pasaulio dalis. Tai tiesiog dar viena Maskvos sukurta bažnyčia.“

„Putinas yra pirmasis Rusijos lyderis, pirmą kartą istorijoje atvykęs į Aliaską. Ir ką jis daro? Jis susitinka su faktiniu Rusijos metropolitu. Tai tam, kad aiškiai suprastumėte: Putinas viską atsimena, jis tiksliai supranta, ką daro. Trumpas tikriausiai net nepagalvojo, kad Aliaskoje yra rusų stačiatikių bažnyčia, o pagrindinė Putino tema jo kalbos žurnalistams metu nebuvo Ukraina: jis kalbėjo apie Ukrainą dvi minutes iš aštuonių. Jis šešias minutes kalbėjo apie Rusijos Aliaską“, – pabrėžė Vitalijus Portnikovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(0)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: