Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
gytis13 2026-06-22 10:17
Lietuvoj man tekę susidurti su šituo reikalu, kai mokant kortele kaina didesnė dėl mokesčių. Ir skirtumas gana ženklus, kad grynais beveik verta mokėti. Bet labai retai šitaip rinktis siūlo, jau pardavėjai įprato nesiraukyti kai kortelę kiša
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Kortele ar grynaisiais? Daugelis pardavėjų nepasakys, bet sukandę dantis tikėsis