[ŽT] „Ukrainiečiai kontratakuoja.“ Yra sėkmių  ()

Ukrainos gynybos pajėgos grąžino tam tikras pozicijas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos gynybos pajėgos grąžino tam tikras pozicijas Sinkivkoje, Charkivo srityje. Taip teigiama kovo 26 d. Karo studijų instituto analitikų ataskaitoje.

Remiantis geografinės padėties filmuota medžiaga, Ukrainos ir Rusijos kariai, vykstant kovoms, pajudėjo Kupjansko ir Kreminos linijoje.

Ne viskas taip blogai. Kovo 24-osios filmuota medžiaga parodė, kad Ukrainos kovotojai atgavo ribotas pozicijas šiaurinėje Sinkivkos dalyje.

„Kovo 25 d. paskelbti papildomi geografinės padėties vaizdo įrašai rodo, kad Rusijos kariai pajudėjo į rytus nuo Ternivo“, – sakoma pranešime.

 

Pasak kelių Rusijos karo korespondentų, okupantai tariamai veržiasi link Ternivo, Donecko srityje, o ukrainiečiai šioje srityje kontratakuoja.

Ukrainos ir Rusijos šaltiniai paskelbė apie pozicinių mūšių tęsimą prie Sinkivkos, Ivanivkos, Ternivo, Jampolivkos, Belohorivkos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(40)
(3)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: