[ŽT] „Jie viską žinojo dar vasarį. Kremlius nepadarė nieko dėl savo žmonių“  ()

Rusai dar ilgai kalbės apie „Crocus City Hall“ koncertų salę kovo 22 dieną nusiaubusį teroro aktą. Ir pamirš, kad antiteroristinė grupė važiavo daugiau nei valandą, o perspėjimai apie rengiamą teroro išpuolį valdžios buvo tiesiog ignoruojami.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos valdžia pateikia vis naujų versijų apie Ukrainos įsitraukimą į teroro išpuolį „Crocus City Hall“, bet tuo tarpu Ukrainos žvalgyba atskleidžia tiesą. Ukrainos vyriausiojo žvalgybos direktorato vadovas Kyrylo Budanovas teigia, kad Rusija apie teroro akto rengimą žinojo bent nuo vasario 15 d. Ir Rusijai tai buvo patikima informacija, nes ją ji gavo ne iš JAV, Ukrainos, Europos, o savo pačios žvalgybos grupės Sirijoje.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Litavimo aparatas, amfibinis RC lėktuvas, išmani indaplovė su APP, šlifuokliai ir kt. (Video)
4093 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-03-27/2024-04-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „GOCHIFIX“ - 20V kampinis šlifuoklis su baterija, įkrovikliu

2) „ENJOYWOOD“ - vyrių gręžimo skylių kreipiamasis korpusas

3) 220V taškinio litavimo (su argonu) aparatas

4) „BlitzHome BH-CDW1“ - portabili, išmanioji indaplovė su indų dezinfekcija, APP ir skirtingais darbo režimais

5) „TOP RC HOBBY TF-350“ - amfibinis RC lėktuvas

Išsamiau

Be to, Putinas žinojo, per kurias dvi šalis teroristai juda į Rusiją. Budanovo teigimu, yra keletas versijų, kodėl Rusija leido masinėms žudynėms įvykti. Tikėtina, kad tai buvo vidinių nesutarimų Rusijos vyriausybėje pasekmė, todėl keli aukšto rango pareigūnai dabar buvo nušalinti. Be to, Kremlius neįvertino artėjančios tragedijos masto ir tiesiog norėjo dėl visko kaltinti Ukrainą.

 

Budanovas pabrėžė, kad Rusijos valdžia tikriausiai planuoja pasėti chaosą savo visuomenėje, siekdama suburti ją aplink Putiną.

(17)
(0)
(17)

Komentarai ()

Susijusios žymos: