Zelenskis pasirengęs deryboms. Kas vyksta  (7)

„Mums nereikia deokupuoti visų savo teritorijų vien karinėmis priemonėmis.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasaulis tai išgirdo pirmą kartą. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmą kartą pareiškė, kad yra pasirengęs derėtis su Vladimiru Putinu. Anot jo, Putinas bus taip pat „pasirengęs dialogui“, jei Ukrainos ginkluotosios pajėgos pasieks 2022 metų sienas.

„Mums nereikia deokupuoti visų savo teritorijų vien karinėmis priemonėmis. Esu tikras, kad praradęs tai, ką užgrobė nuo 2022 m., jis visiškai praras pasitikėjimą net tų šalių, kurios vis dar abejoja remti Ukrainą ar ne. Ir taip pat jis praras valdžią savo valstybėje. Kai tik tai įvyks, jis bus pasirengęs dialogui“, – interviu CBS sakė Ukrainos prezidentas.

[Vokietija] Itin geros kainos puiki planšetė, kurią rekomenduoja apžvalgininkai. Snapdragon CPU, 4+128GB, 11,5 colių 2K ekranas, 120Hz ir kt. („HONOR Pad X9“)
4340 1

Gera kaina

Iš Vokietijos sandėlio

Greitas ir saugus pristatymas

Puikios savybės ir kokybė

Išsamiau

Jis pažymėjo, kad tokiam rezultatui pasiekti reikia „ne tik karinių žingsnių“ iš Ukrainos pusės su pakankamu Vakarų ginklų kiekiu, bet ir visiškos Rusijos Federacijos prekybos blokados su likusiu pasauliu.

 

„Laimėti – reiškia padėti Ukrainai laimėti ekonomiškai, būti stipriam mūšio lauke ir padėti politiškai. Mums nereikės deokupuoti visų savo teritorijų vien karinėmis priemonėmis“, – sakė Zelenskis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(235)
(19)
(216)

Komentarai (7)