„Aerodromai ir lėktuvai į orą.“ ATACMS Ukrainai  ()

Paaiškino ATACMS galimybes.


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© DW News (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=h9bp7xdPgcc

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad Ukrainai reikia ATACMS raketų, kurių nuotolis būtų iki 300 kilometrų. Viskas tam, kad pavyktų pataikyti į taikinius okupuotame Kryme.

Karo ekspertas, instruktorius pilotas ir Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atsargos pulkininkas Romanas Svitanas „24 kanalui“ paaiškino ATACMS galimybes.

[EU+mažiausia kaina istorijoje!] Būtinas daiktas meistraujantiems. Su 2 baterijomis ir stulbinamos kainos aukščiausios kokybės 21V „Geevorks“ kampinis šlifuoklis
8377 3

Mažiausia fiksuota kaina!

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Puiki kokybė

Ribotas kiekis

Išsamiau

Kaip ATACMS padės Ukrainai

Pasak jo, yra ATACMS M39 – raketos, kurių nuotolis yra 165 kilometrai. Jos paleidžiamos tam tikrame aukštyje ir apima atitinkamą plotą. Daugiausia tai aerodromas, kuriame yra orlaiviai.

„O M39A1 yra 300 kilometrų ilgio raketa. Tai yra tokia, kuri gali pasiekti bet kurį Krymo teritorijoje esantį aerodromą“, – pažymėjo Svitanas. Rusai ten iš esmės naudoja 5 aerodromus. Visa aviacija iš ten daugiausia atakuoja Chersono, Odesos ir Zaporižios kryptimis.

 

Aerodromai ir lėktuvai į orą. „Šios raketos sunaikins aerodromus ir juose esančius lėktuvus. Atitinkamai mūsų pietūs ir pietinis frontas bus apsaugoti“, – pridūrė karo ekspertas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(167)
(3)
(164)

Komentarai ()

Susijusios žymos: