[ŽT] „Tai kvepia tikra beprotybe!“ Ekspertai šokiruoti. Skelbia, kas atvyko į mūšį (Foto)  (2)

Karo stebėtojai pastebėjo, kad nešarvuotų transporto priemonių, „panašių į golfo vežimėlį“, pasirodymas fronte dvelkia tikra beprotybe.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Koncernui „Uralvagonzavod“ priklausanti bendrovė „Vitjaz“ Rusijos armijai pateikė pagal užsakymą kovinėms misijoms pritaikytą automobilį VAZ-2104. Senovinis „Žiguliukas“ pradėjo panašėti į karinį bagį, turintį abejotinas savybes.

„Automobilis pateks į batalioną, kuriame tarnaus mobilizuotieji ir savanoriai iš Baškirijos. Anksčiau „Vitjaz“ modernizavo visureigius „Niva“ motorizuotųjų šaulių pulkui“, – rašoma pranešime.

Komentuodami naujienas, „Bulgarian Military“ karo stebėtojai rašo, kad Rusijos armijos automobilių, panašių į golfo vežimėlius, pasirodymas šalia fronto linijos yra strategijos, priimtos dėl didelių motorinių transporto priemonių nuostolių kare, dalis.

Ekspertai pastebi, kad tokie automobiliai visiškai neturi šarvų su visomis atitinkamomis pasekmėmis, todėl jie labiau tinka darbui ūkyje, o ne kovinėms operacijoms.

„Siųsti atvirą, nešarvuotą transporto priemonę, kuri atrodo kaip itin galingas golfo vežimėlis, kvepia neapdairumu, jei ne tiesiogine beprotybe“, – sakė „Forbes“ žurnalistas Davidas Axe.

 

Stebėtojai pabrėžia, kad norint civilinę transporto priemonę pritaikyti karo sąlygoms, reikia daug patobulinimų. Šie patobulinimai dažnai apima pakabos, amortizatorių, padangų ir kėbulo pakeitimus.

Tačiau svarbiausias karinės transporto priemonės atributas – šarvuotas korpusas, apsaugantis nuo šaulių ginklų ugnies ir skeveldrų pažeidimų. Be to, norint apsaugoti keleivius apsivertimo metu, būtina sustiprinti automobilio stogą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(52)
(0)
(52)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)