„Ten naikinama Rusijos armija.“ Kas žinoma  ()

Įvykdė daugybę išpuolių.© KyivPost (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=qqYNqJ4VnaY

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-11 „Ten naikinama Rusijos armija.“ Kas žinoma  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Remiantis Vyriausiosios žvalgybos valdybos vadovo Kyrylo Budanovo pareiškimu, Rusijos armiją Ukrainos specialiosios pajėgos naikins bet kurioje pasaulio vietoje.

Pasirodo, specialiosios GUR pajėgos, būdamos Sirijoje, kartu su Sirijos sukilėliais, vykdo sėkmingus Rusijos samdinių išpuolius. „Kyiv Post“ išplatintoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip GUR „Chimik“ specialiųjų pajėgų padalinio kariai kartu su Sirijos opozicija kovoja su samdiniais, kovojančiais Assado režimo pusėje.

2024 m. kovo mėn. filmuota medžiaga rodo, kaip Ukrainos specialiosios pajėgos ir sukilėliai iš Sirijos Golano aukštumose atakuoja priešo kontrolės punktus, tvirtoves, patrulius ir Rusijos karinės technikos kolonas.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
2941 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

Visų pirma pašnekovas iš Gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos, norėjęs likti anonimiškas, sakė, kad nuo metų pradžios sukilėliai, remiami Ukrainos kovotojų, įvykdė daugybę išpuolių prieš Rusijos karinius objektus pietų Sirijoje, kur sutelkta Rusijos armija.

 

Išpuoliai vykdomi naudojant granatsvaidžius, taip pat savadarbius minosvaidžius „Tarab“. Be to, filmuotoje medžiagoje matyti, kaip niokojamos Rusijos samdinių, pėsčiųjų patrulių ir transporto priemonių gynybinės pozicijos.

Šaltinis taip pat patvirtino informaciją, kad priešo kontrolės postai, postai ir kolonos su karinėmis transporto priemonėmis yra nuolat atakuojami ugnimi.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(54)
(1)
(53)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: