„JAV buvo informuotos.“ Neįtikėtina kam smogė Ukraina  ()

Baltieji rūmai leido ginti Charkivą, antrą pagal dydį Ukrainos miestą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukraina pastarosiomis dienomis panaudojo JAV ginklus, kad smogtų Rusijos viduje, sakė vienas JAV senatorius ir su šiuo klausimu susipažinęs Vakarų pareigūnas, rašo AP.

Ginklai buvo panaudoti po to, kai Baltieji rūmai leido Kyjivui smogti Rusijos viduje su HIMARS, kad apgintų Charkivą, antrąjį pagal dydį Ukrainos miestą. Tačiau JAV politika vis dar riboja Ukrainai galimybę naudoti amerikiečių tiekiamas ATACMS ar tolimojo nuotolio raketas.

[EU+Kuponai] Geriausios dovanos Tėvo dienos proga! Nesunaikinami išmanieji laikrodžiai už mažiausias kainas. Riboto laiko
1937

„Kospet“ išmaniųjų laikrodžių išpardavimas

Specialūs kuponai

Galioja iki 2024-06-12

Iš Europos sandėlių

Greitas ir saugus pristatymas

2 metų garantija

30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija

1) „Kospet Tank T3“ - karinio tvirtumo naujausias modelis

2) „Kospet Tank M3“ - labai dailus karinio tvirtumo išmanusis laikrodis

Išsamiau

Respublikonų senatorius Mike'as Roundsas iš Pietų Dakotos patvirtino, kad ataka vykdyta JAV ginklais, bet nepasakė, iš kur informacija.

Gegužės 10 d. Rusija pradėjo naują puolimą Charkivo srityje, užimdama Ukrainos kaimus ir žudydama civilius. Pagal karinius planus rusai planavo apsupti Charkivą ir daug kartų jį pulti artilerija, valdomomis bombomis, balistinėmis ir sparnuotosiomis raketomis.

 

Anksčiau Karo studijų institutas pranešė, kad Ukrainos pajėgos birželio 1 ar 2 d. smogė Rusijos oro gynybos baterijai S-300/400 Belgorodo srityje, greičiausiai su HIMARS.

Oro gynybos sistema buvo maždaug 60 kilometrų nuo dabartinės fronto linijos šiauriniame Charkivo regione ir daugiau nei 80 kilometrų  nuo miesto, esančio ginklo veikimo diapazone.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(174)
(5)
(169)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()