„Už 10 sviedinių 50 atgal. Oro bazės ir artilerija.“ Prasidėjo Belgorodo puolimas  ()

Tai sutrukdys rusams veržtis gilyn į Charkivo sritį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jei rusai naudoja savo ginklus Ukrainoje, Kyjivo pajėgos turėtų smogti Rusijos teritorijai. Tai nereiškia, kad Ukrainos kariai ketina panaudoti ginklus prieš civilius, tik prieš karinius taikinius, „The Telegraph“ sakė Vovčanske kovojantys Ukrainos kariai.

Pokalbiuose su laikraščiu Ukrainos gynėjai vieningai sutarė, kad Joe Bidenas dabar priėmė teisingą sprendimą, nors ir pavėluotai, duodamas Ukrainai leidimą naudoti JAV tiekiamas HIMARS smogti Rusijos viduje.

Jie teigė, kad Ukrainos vadai žinojo, kur yra pagrindiniai Rusijos taikiniai anapus sienos, bet negalėjo jiems smogti dėl apribojimų. Ukrainos kariai mano, kad pataikymai į logistikos, oro bazes, artileriją ir kt. sutrukdys rusams veržtis gilyn į Charkivo sritį.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Masiškai perkami šlifuokliai, mini LED projektoriai, SUP irklentės, belaidės pompos, nešiojami PC ir kt. (Video)
3064 4

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Drillpro“ - kampinis šlifuoklis su 1 arba 2 baterijomis, įkrovikliu

2) „BlitzWolf BW-V3“ - mini LED vaizdo projektorius

3) „FunWater SUPFW02A“ - pripučia SUP irklentė

4) „TUERBB T-AP71“ - belaidė pompa, 150PSI

5) Mini elektrinis šlifuoklis

6) „Ninkear N14 Pro“ - nešiojamas PC, 16GB RAM, 1TB SSD, WIN 11

Išsamiau

Kadangi HIMARS naudojimo draudimas buvo sušvelnintas, Ukraina pradėjo atakas prieš Belgorodo miestą, kurį įsibrovėliai naudojo kaip karinę bazę, smogdami Ukrainos objektams ir civiliams.

Nepaisant Vakarų amunicijos antplūdžio, kuris jau pradėjo pasiekti Ukrainos fronto linijas po ilgo politinio JAV tiekimo suvaržymo, Ukrainos pajėgos vis dar stipriai aplenkiamos.

 

„Jei panaudosime dešimt sviedinių, jie atsiųs 50 atgal“, – sakė vienas artileristas.

Jis teigė, jog smogti į Rusijos vidų būtų naudinga, tačiau pažymėjo, kad tarpvalstybiniai smūgiai greičiausiai sudarytų nedidelę Ukrainos taikinių dalį.

„Turime nužudyti rusus, kad jie čia neateitų“, – tvirtino vienas iš karių.

Ukrainos kariams vis dar gresia Rusijos artilerijos pranašumas ir sklandančios bombos, kurias Rusijos lėktuvai gali paleisti iš už Ukrainos oro gynybos pasiekiamumo ribų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(83)
(8)
(75)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()