Tai ne F-16. Šiais metais Ukraina gaus ypatingai galingus Vakarų naikintuvus  ()

Ukrainos pilotai bus mokomi Prancūzijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Birželio 6 d. Emmanuelis Macronas paskelbė, kad per metus Ukrainai perduos naikintuvus „Mirage 2000-5“. Jis pridūrė, kad Ukrainos pilotai bus mokomi Prancūzijoje.

„Nuo rytojaus pradėsime programą, skirtą pilotams rengti ir vėliau perduosime šiuos orlaivius“, – sakė Prancūzijos prezidentas.

E. Macronas nenurodė tikslaus kiekio lėktuvų, kuriuos Prancūzija parduos Ukrainai, nes jo šalis „kuria koaliciją su kitais partneriais“.

Šales tikslas yra apmokyti pilotus „jau šią vasarą“, „penkis ar šešis mėnesius“, kad iki „metų pabaigos“ būtų „pilotų ir lėktuvų“.

[EU+Kuponai] Geriausios dovanos Tėvo dienos proga! Nesunaikinami išmanieji laikrodžiai už mažiausias kainas. Riboto laiko
1937

„Kospet“ išmaniųjų laikrodžių išpardavimas

Specialūs kuponai

Galioja iki 2024-06-12

Iš Europos sandėlių

Greitas ir saugus pristatymas

2 metų garantija

30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija

1) „Kospet Tank T3“ - karinio tvirtumo naujausias modelis

2) „Kospet Tank M3“ - labai dailus karinio tvirtumo išmanusis laikrodis

Išsamiau

„Būtent Prancūzijoje apmokysime pilotus“, – sakė Prancūzijos valstybės vadovas ir patikino, kad Ukrainos teritorijoje nėra prancūzų karo instruktorių. Nors yra Kyjivo „prašymas, kad Vakarų specialistai atvyktų į Ukrainą“.

Jis sakė to nelaikantis konflikto „eskalavimo veiksniu“, bet reikia, kad tai būtų „kolektyvinis sprendimas koalicijoje“. Prancūzija taip pat planuoja apmokyti 4500 Ukrainos karių, pareiškė Emmanuelis Macronas.

 

Rusija antradienį pareiškė negalinti atmesti galimybės, kad jos pajėgos smogs prancūzų instruktoriams Ukrainos žemėje. Kremliaus atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pakartojo tokius teiginius, pabrėždamas, kad instruktorių tautybė nėra svarbi ir jiems nebus suteikta jokia ypatinga apsauga.

Emmanuelis Macronas penktadienį, birželio 7 d., kitą dieną po sąjungininkų išsilaipinimo Normandijoje 80-ųjų metinių minėjimo, Eliziejaus rūmuose priims savo kolegą iš Ukrainos Volodymyrą Zelenskį, kad aptartų „Ukrainos poreikius“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(21)
(0)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()