„Jis paims Maskvą.“ Tai įeis į pasaulio istoriją (Video)  ()

„Gal jis taps JT generaliniu sekretoriumi.“© Лекторий Dостоевский (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=p2DIG2miS4I&t=1199s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Macronas suprato, kad be jo, nėra kam pastatyti Putino į vietą, todėl ėmėsi šio reikalo su visa atsakomybe ir jis susidoros su užduotimi“, – ukrainiečius patikino Dmitrijus Gordonas. Kartu žurnalistas išreiškė nuomonę, kad svarbų vaidmenį Ukrainos likime jau suvaidino du asmenys: Borisas Johnsonas ir Emanuelis Macronas, kurie bet kuriuo atveju įeis į pasaulio istoriją.

Dmitrijus Gordonas išreiškė savo požiūrį į dabartinius įvykius interviu su Vasilijumi Golovanovu „YouTube“ kanale.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Monstriniai „Xiaomi“ maršrutizatoriai, išmanieji vaizdo projektoriai, suktukai, šlifuokliai ir kt. (Video)
1322 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Xiaomi AX6000“ - WiFi 6, 6000Mbps maršrutizatorius

2) „Wanbo Mozart1“ - išmanusis 1080P vaizdo projektorius

3) „BlitzWolf BW-VS6“ - 100 colių projektoriaus ekranas su stovu

4) „Drillpro“ - 20V suktukas, su dviem baterijomis, įkrovikliu

5) „HCalory“ - 5-8kW automobilinis dyzelinis oro šildytuvas

6) „Drillpro“ - 800W kampinis šlifuoklis su 2 baterijomis, įkrovikliu

Išsamiau

Žinomas žurnalistas užtikrintai pareiškė: „Macronas žino, kad turi paskutinę prezidento kadenciją: kaip ir Putinas, jis negali eiti kitos kadencijos. Galbūt dėl ​​savo dabartinės politikos kurso ir drąsos jis taps JT generaliniu sekretoriumi, gal NATO, gal ES, kas žino. Macronas elgėsi taip, kaip elgėsi, už ką, ​​žinoma, labai ačiū prezidentui Macronui, jis jau tapo istorine figūra“.

„Jaučiu didžiulę pagarbą Borisui Johnsonui ir, žinoma, manau, kad prezidentas Macronas jau padarė daug, kad išgyventume. Ir vaizdžiai tariant, Macronas paims Maskvą – nebūtinai fiziškai.  Savo politikos dėka jis privers Maskvą gyventi ne pagal miško, o žmonių visuomenės įstatymus“, – reziumavo Dmitrijus Gordonas.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(243)
(19)
(224)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()