„Jis paims Maskvą.“ Tai įeis į pasaulio istoriją (Video)  ()

„Gal jis taps JT generaliniu sekretoriumi.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Macronas suprato, kad be jo, nėra kam pastatyti Putino į vietą, todėl ėmėsi šio reikalo su visa atsakomybe ir jis susidoros su užduotimi“, – ukrainiečius patikino Dmitrijus Gordonas. Kartu žurnalistas išreiškė nuomonę, kad svarbų vaidmenį Ukrainos likime jau suvaidino du asmenys: Borisas Johnsonas ir Emanuelis Macronas, kurie bet kuriuo atveju įeis į pasaulio istoriją.

Dmitrijus Gordonas išreiškė savo požiūrį į dabartinius įvykius interviu su Vasilijumi Golovanovu „YouTube“ kanale.

[Vokietija] Nuostabus vaizdo projektorius tik 144€! 1080P, 500ANSI, Bluetooth 4.0 ir kt. („Lenovo Thinkplus Air H4S“)

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Puikios savybės ir galimybės

Išsamiau

Žinomas žurnalistas užtikrintai pareiškė: „Macronas žino, kad turi paskutinę prezidento kadenciją: kaip ir Putinas, jis negali eiti kitos kadencijos. Galbūt dėl ​​savo dabartinės politikos kurso ir drąsos jis taps JT generaliniu sekretoriumi, gal NATO, gal ES, kas žino. Macronas elgėsi taip, kaip elgėsi, už ką, ​​žinoma, labai ačiū prezidentui Macronui, jis jau tapo istorine figūra“.

„Jaučiu didžiulę pagarbą Borisui Johnsonui ir, žinoma, manau, kad prezidentas Macronas jau padarė daug, kad išgyventume. Ir vaizdžiai tariant, Macronas paims Maskvą – nebūtinai fiziškai.  Savo politikos dėka jis privers Maskvą gyventi ne pagal miško, o žmonių visuomenės įstatymus“, – reziumavo Dmitrijus Gordonas.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(277)
(21)
(256)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()