„Rusai į Latviją paleidžia 100 „šahedų““ (video)  ()

„Visi turi būti pasirengę!“


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© DefenseWebTV (stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=6eot5KAC47I

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Noriu pakalbėti apie specialias pranešimų sistemas karo ir puolimo atveju Latvijoje, „visi turi būti pasirengę!“. Tai labai gražiai pasakyta, apie tai daug kalba valdžia žiniasklaidoje, ir mes tai suprantame, nereikia priminti“, – taip savo kalbą pradeda Latvijos sporto asociacijos valdybos narys Sandis Riekstiņš TV24 laidoje „Spaudos klubas“.

Tačiau jam kyla retorinis klausimas: „Kas tiksliai buvo padaryta? Grynai praktinis pavyzdys – rusai į Latviją paleidžia 100 raketų „šahedų“ ir kyla klausimas: „Ar aš kada nors sužinosiu? Kaip aš sužinosiu? Kada aš sužinosiu ir ką man daryti? Kas gali atsakyti? Niekas!“

[EU+Kuponas] Įspūdinga kaina ir galimybės. Maisto džiovinimo mašina – jūsų sveikas pasirinkimas. Džiaugiasi milijonai („VEVOR SS-06A“)
8580 3

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Taip, visi naršo internete, mato antraštes – taip, kalbama teisingai, bet kiek mums visa tai yra rimta, jei Latvijoje ūkininkas praneša, kad pamatė Latvijoje nukritusį Rusijos droną, ar tai rimta?“ – klausia Riekstiņš.

„Kaip aš galiu pasiruošti tokiam dalykui, aš nežinau!“, – sakė jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(1)
(5)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: