„Elitas žino daugiau.“ „Gyvasis Nostradamas“ perspėja apie naują grėsmę pasauliui ()
Mokslininkai užfiksavo keletą anomalijų.
.jpg)
© H. Schweiker/WIYN and NOAO/AURA/NSF, CC BY 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Arecibo_Observatory_Aerial_View.jpg
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Brazilijos ekstrasensas Athosas Salomė, vadinamas „gyvuoju Nostradamu“, remdamasis senovės raštais, perspėjo žmoniją apie naują pasaulinę riziką, praneša „Daily Star“.
„Gyvasis Nostradamas“ perspėja, jog, neapgalvotas bendravimas su nežemiškomis civilizacijomis gali turėti rimtų pasekmių Žemei. Visų pirma, A. Salomė paragino mokslininkus susilaikyti nuo skubotų reagavimų į galimus nežemiškų signalus be tinkamos analizės.
„Senovės okultinių grupuočių tekstuose jau buvo minimos būtybės, kurios susisiekia su mūsų realybe... Tačiau ne visos jos yra geranoriškos. Skubėjimas gali mus nuvesti į aklavietę“, – pažymėjo jis.
|
Be to, regėtojas mano, kad žmonija yra ant istorinio atradimo slenksčio. Jis pažymėjo, kad 2024 m. pabaigoje mokslininkai užfiksavo keletą anomalijų – pasikartojančius impulsus su neatsitiktinėmis charakteristikomis, kurias nustatė SETI mašininio mokymosi algoritmai, NASA Reaktyvinio judėjimo laboratorija ir privačios tyrimų grupės, įskaitant „Breakthrough Listen“.
A. Salomė įsitikinęs, kad šie signalai gali rodyti nežemiško intelekto egzistavimą. Jis taip pat priminė savo ankstesnę prognozę, kad pirmasis kontaktas su aukštesniu intelektu turėtų įvykti iki 2028 m. „Elitas žino daugiau nei sako. Intensyvus judėjimas užkulisiuose rodo, kad mūsų laukia kažkas didingo“, – pabrėžė ekstrasensas.
Jis taip pat teigė, kad žiniasklaidai buvo nurodyta vengti panikos skleidimo.
Pasak jo, „SpaceX“ ir „Blue Origin“ gavo prašymų kurti technologijas, skirtas sąveikai su signalais, taip pat ruoštis misijoms į Proksima Centauri – artimiausią Saulei žvaigždę.
Be to, skubiai buvo padidintas finansavimas Kentauro žvaigždžių sistemos tyrimams ir padidintas karinių palydovų, stebinčių tolimojo kosmoso radijo ryšį, skaičius.