„Samsung“ pristatė sparčiausią išorinį kietąjį diską „STORY Station™“ su USB 3.0 sąsaja  (2)

Bendrovė „Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristatė sparčiausią „STORY Station™“ serijos išorinį kietąjį diską – „Samsung STORY Station 3.0“ su „SuperSpeed USB 3.0“ sąsaja. Šis 3,5 colio skersmens išorinis kietasis diskas yra 10 kartų spartesnis už ankstesnius diskus su USB 2.0 sąsaja.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai duomenų saugojimo sprendimas, suteikiantis galimybę sparčiai išsaugoti ir gauti duomenis. „Samsung STORY™ Station 3.0“ diskus Lietuvoje bus galima įsigyti nuo 2010 m. birželio mėnesio. „Naujasis „Samsung STORY™ Station 3.0“ skirtas pažangiems naudotojams, kuriems reikalinga didelė duomenų perdavimo sparta ir saugumas“, – teigė „Samsung Electronics“ atminties įrenginių rinkodaros skyriaus viceprezidentas H. S. Lee. Pasak jo, „STORY Station“ naudotojai galės perkelti didelius duomenų kiekius per labai trumpą laiką.

„SuperSpeed USB 3.0“ maksimali duomenų perdavimo sparta yra iki 5 gigabitų per sekundę (Gbps). Tuo tarpu ankstesnės USB 2.0 sąsajos sparta tesiekė 480 megabitų per sekundę (Mbps). 4 MB dydžio muzikos rinkmeną (t. y. maždaug 3 minučių trukmės dainą) arba tokio paties dydžio nuotrauką (6 megapikselių fotoaparato nuotrauką) galima persiųsti per 0,02 sekundes, o (HD) filmo siuntimas užtruks apie 2,3 minutes. Naujoji sąsaja taip pat suderinta su USB 2.0 ir USB 1.1 sąsajomis.

„STORY Station“ gaminių serija tęsia „Samsung“ pasaulinio lygio dizaino tradiciją ir 2009 metais buvo apdovanota „iF“ produktų dizaino kategorijos prizu. Minimalistinį dizainą įkvėpė retro stiliaus, todėl pilko šlifuoto aliuminio korpusas dera su raudonu trafaretiniu logotipu. Korpuso medžiagos atitinka „RoHS“ standartą, o vėdinimo angos prisideda prie tolygaus karščio išsklaidymo, kad būtų užtikrintas veikimo patikimumas. „STORY Station 3.0“ turi net tris energijos taupymo režimus – budėjimo, miego ir sustabdymo. Energijos sąnaudos budėjimo režimu atitinka Europos Sąjungos direktyvą dėl reikalavimų energiją vartojantiems gaminiams.

„STORY Station 3.0“ diskas, kurio duomenų tankis gali būti nuo 1 iki 2 TB, yra augančios STORY gaminių serijos dalis. Šią seriją sudaro platus spektras gaminių – „STORY Station USB 2.0“, „STORY Station Plus“ su e-SATA ir USB 2.0 sąsajomis ir naujausias „STORY Station 3.0“. Iš anksto įkelti programinės įrangos paketai, tokie kaip „Samsung Auto Backup“, SecretZone™ ir SafetyKey™, yra skirti duomenims šifruoti ir jų apsaugai slaptažodžiu užtikrinti.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: