VU botanikos sode skleisis „Lietuvos žiedai“  (0)

Gegužės 28–30 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius) vyks 28-oji paroda-mugė „Lietuvos žiedai“. Tai tradicinis pavasarį ir rudenį vykstantis respublikinis renginys, kurį populiarindama gėlininkystės verslą mūsų šalyje, organizuoja Lietuvos gėlininkų sąjunga.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Parodoje-mugėje lankytojai įsigis norimų augalų, susipažins su naujomis augalų rūšimis ir veislėmis. Asmeninių konsultacijų metu sužinos, kaip tinkamai jais rūpintis.

Jau antrus metus mugė vyks VU Botanikos sode, kuris garsėja ne tik savo dydžiu ir gausiomis augalų kolekcijomis (per 10 tūkst. pavadinimų augalų), bet ir čia saugomu ir tiriamu Lietuvos dekoratyvinių augalų genofondu: kolekcijose auga daugiau kaip 800 Lietuvos selekcininkų sukurtų gėlių veislių bei hibridų ir daugiau kaip 3500 užsienyje sukurtų gėlių, medžių ir krūmų veislių. Parodoje-mugėje lankytojai susipažins ne tik su sodmenų augintojų atvežtais augalais, bet ir su sodo augalų kolekcijomis. Šiuo metu sode gausiai žydi alyvos, rododendrai ir vilkdalgiai.

Gegužės 28 d. mugė dirbs nuo 10 iki 20 val., gegužės 29 d. – nuo 8 iki 20 val., gegužės 30 d. – nuo 8 iki 16 val. Oficialus mugės atidarymas – gegužės 28 d. 16 val. Įėjimas į mugės teritoriją nemokamas, norintieji apsilankyti sodo kolekcijose turės įsigyti lankymo bilietą.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: