„Neries regatoje 2010“ triumfavo LŽŪU, KTU ir ISM (Video)  (0)

Smalsuoliai, besidomintys vandens sportu entuziastai, aktyvus akademinis jaunimas gegužės 15 dieną susirinko į kasmetinę „Neries regatą“. Ši kultūros ir masinio vandens sporto šventė, vykstanti jau trečius metus, ne tik įneša varžybų šurmulį Neries pakrantėse, tačiau kartu puoselėja sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šventė prasidėjo Valakupių 1-ajame paplūdimyje, kur griausmingai nuaidėjusių universitetų skanduočių konkurse pergalę šventė Klaipėdos universiteto studentai. Nuo Valakupių taip pat startavo „Neries regata 2010“ dalyviai. Varžybų metu savo sportinį pajėgumą, komandinio darbo pranašumus galėjo parodyti akademinių valčių, drakono tipo laivų, plaustų bei visų kitų laivų irkluotojai. Galutinis tikslas buvo Baltasis tiltas, prie kurio dešiniajame Neries upės krante susirinkę vilniečiai bei miesto svečiai galėjo stebėti universitetų rinktinių komandų regatą vikingų laivais.

Šių varžybų metu netrūko entuziastingo palaikymo, bendrumo jausmo siekiant vienintelio užsibrėžto tikslo ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir iškovoti pergalę savajam universitetui. Po įnirtingų atrankos etapų į finalą pateko 4 komandos: VGTU, ISM, KTU ir LŽŪU. Finale antrąją vietą universitetų rinktinių komandų regatoje užėmė Kauno technologijos universitetas, trečiąją – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rinktinė. Pergalingai triumfavo Lietuvos žemės ūkio universiteto komanda, aplenkusi savo varžovus ir užėmusi pirmąją vietą. Paklausti, kokią sėkmę nešančią formulę jie naudojo šiandieninėse varžybose, komandos nariai vieningai atsakė, jog tai yra pasiruošimas, vieningas darbas komandoje bei geras vairininkas. „Šampano skonis...“ – taip ši komanda įvardijo pergalės skonį, pasiektą sunkių treniruočių dėka, tačiau be galo saldų.  Studentų brolijos ir seserijos „barake.lt“ videoreportaže  žiūrėkite akimirkas iš „Neries ragatos 2010“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: