Naujienas mobiliuosiuose įrenginiuose skaito vis daugiau vartotojų  (0)

„Google Analytics“ duomenimis, lietuvių, skaitančių naujienas savo mobiliuosiuose telefonuose, sparčiai daugėja. 2010 m. gruodį 15min.lt naujienas telefone skaitė beveik 50 tūkst. lankytojų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Skaitydami naujienas jie praleido vidutiniškai po 14 min. 19 s. Beveik 4 tūkst. skaitytojų jungėsi per „iPhon‘e“ telefonus, naudodami tam skirtą programėlę.15min.lt yra pirmasis naujienų portalas, 2009-ųjų m. vasarą pasiūlęs naujienas skaityti „iPhon‘e“ ir „iPod Touch“ aparatuose – tam buvo sukurta speciali programėlė. Nuo šių metų vasario, kai skaitytojams buvo pasiūlyta speciali mobiliojo ryšio telefonams pritaikyta portalo 15min.lt versija, portalas mobiliuosiuose įrenginiuose buvo peržiūrėtas daugiau nei 1 mln. 250 tūkst. kartų. Vasarį 15min.lt buvo atverstas vidutiniškai 856 kartus per dieną, o gruodį – jau net 8 kartus daugiau – padaryta vidutiniškai 6850 portalo atvertimų per dieną. Iš viso mobilioji naujienų portalo 15min.lt versija gruodį peržiūrėta daugiau nei 180 tūkst. kartų.

Mobiliojo ryšio telefonams pritaikyta naujienų portalo 15min.lt versija suteikia galimybę patogiai ir greitai skaityti žinias, suskirstytas į „Žinios gyvai“, „Sportas“, „Žmonės“, „Gazas.lt“ rubrikas, pasirinkti populiariausių naujienų sąrašą, sužinoti orų prognozes bei televizijos programą. Be to, mobilioji portalo versija leidžia itin lengvai susisiekti su redakcija, kad skaitytojai galėtų pranešti apie savo pastebėtus ir užfiksuotus vykius. Mobiliesiems telefonams skirta 15min.lt versija yra nemokama. Mokėti reikia tik tiek, kiek kainuoja ryšio tiekėjo mobilaus interneto paslauga. Mobiliąja 15min.lt versija gali naudotis visų telefonų, turinčių interneto naršykles, savininkai.

Planšetinių „Apple“ kompiuterių „iPad“ savininkai taip pat gali skaityti portalo 15min.lt naujienas, pritaikytas specialiai „iPad‘o“ ekranui. Skaitytojų patogumui patobulintas naujienų atvaizdavimas, „iPad‘o“ ekranui jos adaptuojamos automatiškai, nerodomos judrios reklamos, kurių neatvaizduoja „iPad“.

2010 m. gruodį Lietuvos inovacijų centro rengiamame nacionaliniame „Inovacijų prizo“ konkurse laikraštis „15 min“ ir naujienų portalas 15min.lt buvo apdovanoti „Inovacijų šauklio“ kategorijoje ir pripažinti inovatyviausia žiniasklaidos priemone. Portalas 15min.lt šiemet apdovanotas ir „Login“ interneto konferencijos metu kaip inovatyviausias žiniasklaidos projektas.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)