Komentarai Prisijungti
Viršuje: Seniausi | Naujausi
Nightbringer 2008-08-02 14:45
Tai jei zmogu sulies su masina ir isipildys viskas kas gražausia, tai musu technologiju vystimo ir kitu dalyku procesas gali pradeti sparteti daugybe kartu. Isivaizduokime, keliu metu vaikas jau zino visas mokslo paslaptis nuo a iki z
O seip yra rizika, kad mes galim net isnykti ar kitaip stiprai sau pakenkti yra...
Anonymous 2008-12-26 19:30
O man klausimas wat tuos inplantus turesim kaip cia sako gerai ar blogai tarkim o jai tu jy turi mastai viska darai isisavini n kartu greciau o ka jei jis suges? kaip tai paveiks zmogu ar jeigu zmogud gimsta su tokiu inplantu i jis ima ir po 40 metu babakst padaro? tai kaip tada zmogus tipo kaip vaiaks lieka nieko nesuvokdamas? ne skaip ir objekto nera kuris stimuliuotu smegenis nes dabar zmogus to negali, o jai viskas bus pradeta nuo nulio tai nebegalesi neiko? ka?ž]
Anonymous 2008-12-26 19:50
O įdomiausia tai, kad jeigu tokia technologija ir atsirastų, tada jai paplitus, norint išlikt, tektų būtinai ją "įdiegti" ir į save, nes tavo gebėjimai būtų nuliniai palyginus su ja besinaudojančiais, ir kažin kokią vietą visuomenėje tu galėtum užimt.
Anonymous 2008-12-26 22:33
Liuks!Ypač ten kur rašė,kad galės į virtualią erdvę be jokios įrangos patekti.Aš norėčiau taip pamėginti.Tik abejoju ar tie nanorobotai gerai veiks,nes dabar ir žaidimų didžioji dalis neveik,o taip pat ir kai kurie kompiuteriai blogai veikia. ,bet gal tada technologija bus tobula ir viskas veiks labai gerai?
enzim 2008-12-26 23:37
Na aš čia irgi pamąsčiau apie amžinąsias vertybes, švenčių proga . Ir iškilo toks klausimas:" Kas yra pasaulio pabaiga žmogui?" Iš biologinės pusės- viskas aišku: Homo sapiens rūšies išnykimas. Iš kultūros pozicijų: civilizacijos žlugimas, degradacija iki pirmykščių visuomenių( nors yra manančių priešingai). Iš filosofinės pusės- viskas daug sudėtingiau. Tarkim mes sukuriam Homo sapiens mexanikus ar Homo supersapiens ir mūsų kūriniai mus išnaikina, ar tokią situaciją galima vadinti "pasaulio pabaiga"? Iš rūšies pozicijų- taip, tačiau iš proto pozicijų- ne. Nes pasaulio pažinimo estafetę perėmė konkurencingesnė rūšis. Nagi pafilosofuokim šia kryptim
enzim 2008-12-26 23:43
Romaną parašė H. Rankė "Galingųjų bejėgiškumas"
Dvigubas nulis 2008-12-26 23:53
kiekvienas žmogus vis kitaip suvokia tą pasaulio pabaigą. Vienam, žiūrėk, pasaulio pabaiga yra jo paties mirtis, kitam dar kažkas kita. Mano nuomone, pasaulio pabaiga, bent jau man, bus tada, kai išnyks žmonių rūšis (bet vėlgi, argi nebūtų pasaulio pabaiga, jei būtų pasauly tik žmonės, be kitų gyvūnų/augalų, arba kiberžmogus?). Kitaip sakant, pasaulio pabaiga per daug neapibrėžtas dalykas, kad galėčiau labai diskutuot šia tema.
vIliTo 2008-12-27 01:02
Na o ash noriu pasisakyt, del "to" ishpampsinto karo su DI. Manau tai visai imanomas dalykas, tachiau neaishku, kas drystusi tam. Visgi "kompiuterastai" ir "hackeriai" supranta shiek tiek ka daro. Jeigu nulauzhtu pagrindine valdymo sistema, kas shiais laikais nemanau, kad labai sudetinga, pasekmes butu liudnos.
Skeptikams. Yra ir antra galimybe shiuo klausimu. Yra gaminami robotai, kurie mokosi ish zhmoniu veiksmu. IOr kas svarbiausia, juos atsimena. Kitaip sakant "Learning Robots". Taigi, paleidi siaubo filma apie robotus, naikinanchius zhmones, ir pirmyn i darba. Manot tai neimanoma?
vIliTo 2008-12-27 01:19
greitai mirshti.
Trechio pasirinkimo, kur nemirtum - nera.
Sveiku protu mastant, ishplaukia, kad bijom ne mirties ar skausmo(nes bet kokiu atveju mirsim), o skausmo, priesh mirshtant (tai galioja nebutinai priesh mirshtant). Kitaip sakant, bet kokiu atveju mirsi, tik skiriasi skausmo kiekis, kuri patirsi priesh mirdamas.
Jei kas nesupratot - sakykt, pameginsiu paaishkint.
algisle 2008-12-27 01:37
, norėdami patikrinti, kaip elgsis visiškai aprūpinta "žemesnė", bet kitokia nei jų visuomenė, kadangi patys buvo pasiekę tokį visapusiško išsivystymo lygį, kai iš jų gyvenimo išnyko prasmė. O patys perėjo į anabiozę dešimtim tūkstančių metų.
algisle 2008-12-27 02:19
Kelių metų bėgyje po knygos perskaitymo suvokiau, kad žmogus savo protu kaip tik ir siekia visiškai atsipalaiduoti nuo bet kokio darbo. Tai ir praeitų amžių utopinių visuomenių modeliai ir praeito amžiaus būti. Žiūrėk po kokių metų diskusijų galėtume pateikti pasaulio mokslininkams ir savo pasiūlymus, kokia linkme koncentruoti savo pastangas dabar.
Komentuoti gali tik registruoti lankytojai.
Neregistruotiems lankytojams komentavimas uždraustas siekiant sumažinti
paviršutiniškų, beverčių ir įžeidinėjančių žinučių kiekį.
Svarbiausių šio šimtmečio uždavinių sąraše – dirbtinio intelekto sukūrimas