Kataro krepšinio rinktinės penketas Azijos čempionate „išsibaudavo“ per 6 min. Istorija kartojasi rungtynėse su Iranu (papildyta 15:40)  (3)

Krepšinio batalijoms rimstant…

Nuliūdino sensacija vadinamas apmaudus mūsų vyrų krepšinio rinktinės pralaimėjimas prieš makedonus? O gal erzino tai, kaip švilpuku aikštėje darbavosi apsukraus veido „mūsų draugas“ slovėnas? Nūdienos krepšinio pasaulyje būna ir ne tokių akibrokštų – vargšams teisėjams į švilpukus tenka pūsti tiek, tarsi muzikuojant pučiamųjų orkestro koncerte. Beprecedente parodija virto šiomis dienomis Kinijoje vykstančio Azijos krepšinio čempionato B grupės rungtynės tarp Kataro ir Uzbekistano rinktinių. Pergalę, rezultatu 27:12, iškovojo uzbekistaniečiai…

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Mačas buvo nutrauktas po šešių minučių, kai Kataro komandoje nebeliko kam žaisti. Ši ekipa mačui registravo vos septynis krepšininkus, iš kurių du buvo nepasirengę žaisti.

Per šešias minutes keturi Kataro rinktinės žaidėjai sugebėjo gauti po penkias asmenines pražangas, todėl susitikimas buvo nutrauktas, nes, pagal FIBA taisykles, aikštelėje privalo būti bent du vienos komandos žaidėjai.

Po kuriozinių rungtynių Kataro rinktinės treneris aiškino, jog jo vadovaujamos komandos nariai prasiženginėjo specialiai, protestuodami prieš tai, jog net penkiems Kataro rinktinės žaidėjams nebuvo leista rungtyniauti dėl dvigubos pilietybės.

Per šešias susitikimo minutes uzbekai metė net 31 baudos metimą ir iškovojo pergalę rezultatu 27:12. Penktadienį Kataro ekipa susitiks su Irano krepšininkais.

Papildyta 15:40

15min.lt praneša, jog Kataro rinktinės cirkas Azijos krepšinio čempionate tęsiasi. Antrose pirmenybių rungtynėse Kataras pergalę Iranui atidavė rezultatu 4:40, o mačas baigėsi po 8 minučių.

Rungtynės tęstis negalėjo, nes keturi iš šešių rungtynėms registruotų Kataro krepšininkų surinko po penkias pražangas.

Pirmąsias rungtynes su Uzbekija Kataras pralaimėjo 12:27. Mačas užtruko vos 6 minutes.

Kaip žinia, FIBA čempionato išvakarėse neleido Katarui registruoti penkių amerikiečių, kuriuos FIBA laiko natūralizuotais krepšininkais. Kataras laikosi pozicijos, kad šie žaidėjai Kataro kilmės.

Protestuodami priš FIBA sprendimą Kataro rinktinės žaidėjai sąmoningai išsibauduoja, taip sugadindami rungtynes.