25 metų vyrukas neteko visų dantų, nes kasdien išgerdavo po 8 litrus „Coca Colos“  (34)

Tikriausiai ne vieną kartą teko girdėti apie gaivinančio gėrimo „Coca Cola” žalą sveikatai. O kur dar burbuliukai, kenkiantys moters grožiui bei padedantys bujoti celiulitui ir pan. Kaip bebūtų, kiekvienas kraštutinumas turi savo pasekmes. Štai „Coca Colos” mėgėjas iš Australijos Williamas Kennewellas dar nesenai per dieną išgerdavo apie 8 litrus šio gėrimo. Dabar, būdamas vos 25-erių, jis priverstas nešioti dantų protezus, nes burnoje nebeliko nė vieno danties.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Williamas visų savo dantų neteko dėl piknaudžiavimo ruduoju gėrimu, nors buvo ne vieną kartą perspėtas stomatologų. Australas ilgą laiką ignoravo stomatologų perspėjimus, kad jo pomėgis piktnaudžiauti saldžiais gazuotais gėrimais gali stipriai pakenkti dantims. Dabar, būdamas 25 metų, jis yra priverstas nešioti protezus.

„Išgerdavau apie 6-8 litrus saldžiųjų gėrimų per dieną, dažniausiai tai būdavo „Coca Cola”. Mane daktarai buvo perspėję, kad žmogus turi turėti bent 23 dantis, kai aš teturėjau 13 likusių, kuriuos taip pat teko pašalinti” - prisipažino Williamas.

Iš tiesų, suaugęs žmogus turėtų turėti nuo 28 iki 32 dantų, priklausomai nuo to, ar pas jį yra išdygę protiniai dantys ar ne. Williamo atveju, toks ankstyvas dantų praradimas buvo itin skausmingas, nes kai kurie dantys buvo pradėję pūti, tad tai jam kainavo ir nemenkus sveikatos sutrikimus - kraujo užkrėtimą, kurį buvo galima gydyti tik pašalinus visus dantis. Vaikino sveikata pradėjo gerėti pradėjus nešioti protezus.
Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: laikas.lt
laikas.lt
(34)
(0)
(3)

Komentarai (34)