Neguodžianti M. Schumacherio prognozė  (0)

Žymus austrų gydytojas Reinhardas Weinstablas teigia, kad buvęs „Formulės-1“ pilotas Michaelis Schumacheris iš Prancūzijos ligoninės gali būti perkeltas į namus Šveicarijoje, rašo „RIA Novosti“.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2014-04-02 Neguodžianti M. Schumacherio prognozė  (0)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Perkėlimas visuomet gali būti atliktas, geriausiai tai padaryti sraigtasparniu“, – „grandprix.com“ svetainėje cituojami R. Weinstablo žodžiai.

Anksčiau spaudoje pasirodė pranešimų, jog M. Schumacherio žmona Corinna ketina pirkti 17 mln. dolerių vertės medicininės įrangos, kad komos būklės esančiu vyru galėtų rūpintis namuose šalia Ženevos ežero.

Neurologai įspėjo, kad M. Schumacherio šansai atsigauti yra labai menki ir sportininkas vegetacinėje būklėje gali praleisti visą likusį gyvenimą. Buvęs „Formulės-1“ vyriausiasis gydytojas Gary Hartsteinas pareiškė, kad 7 kartus čempiono titulą pelniusio piloto šansus išgyventi sumažino „klaidingi medikų veiksmai prieš perkeliant į ligoninę“.

M. Schumacheris gruodį patyrė sunkią galvos traumą slidinėdamas Meribelio kurorte, Prancūzijos Alpėse, primena ELTA. Siekdami išgelbėti sportininko gyvybę, medikai sukėlė dirbtinę komos būseną, tačiau bet kokie bandymai „pažadinti“ ligonį buvo nesėkmingi. Lenktynių čempionas vis dar negali savarankiškai kvėpuoti, taip pat prarado beveik ketvirtadalį kūno svorio.

Aut. teisės: lrt.lt
lrt.lt
(10)
(0)
(0)

Komentarai (0)