16-metis pasislėpė lėktuvo važiuoklėje ir išgyveno 5 val. skrydį 11,5 km aukštyje  (2)

16-metis vaikinas pasislėpė lėktuvo važiuoklės skyriuje oro uoste Kalifornijoje. Paauglys išgyveno 5 valandų skrydį 11,5 km aukštyje į Havajus labai žemoje temperatūroje ir esant mažam deguonies kiekiui. FTB atstovai įsitikinę: jog iš viso išgyveno, jam tiesiog pasisekė.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2014-04-22 16-metis pasislėpė lėktuvo važiuoklėje ir išgyveno 5 val. skrydį 11,5 km aukštyje  (2)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nepilnametis pasislėpė lėktuve po to, kai pabėgo iš namų. Jis norėjo nuskristi į Havajus, todėl įsilaužė į kilimo tako teritoriją ir įlindo į Havajų avialinijų lėktuvo važiuoklės skyrių, savo slaptavietėje jis nuskrido net iki Maui Havajuose.

FTB atstovo Tomo Simono teigimu, „vaikinui pasisekė, kad išgyveno“. Toje vietoje, kur slėpėsi 16-metis, trūksta deguonies ir yra labai šalta. Apie šansus išlikti gyvam taip keliaujant jau rašėme. Lėktuvas skrido 11,5 km aukštyje, tačiau vaikinas nepatyrė jokių sveikatos sutrikimų.

Lėktuvui nusileidus paaiškėjo, kad zuikiu keliavęs jaunuolis beveik neatsimena savo kelionės, kadangi nemažą dalį laiko jis buvo be sąmonės.

Nėra žinoma, kaip vaikinas sugebėjo patekti į lėktuvą. Apsaugos kameros užfiksavo, kad jis peršoko per tvorą šeštadienį. Lėktuvui nusileidus Maui, jis nušoko nuo rato ir vaikštinėjo po oro uostą. Tada jį ir pastebėjo darbuotojai. Apklausiamas policijos pareigūnų jaunuolis prisipažino pabėgęs iš namų po to, kai susipyko su šeima.

Havajų avialinijų atstovai tikina, kad šiuo metu jiems terūpi, ar vaikinas yra sveikas. Kol kas jam nepateikta jokių įtarimų. Jis perduotas nepilnamečių reikalais besirūpinančioms institucijoms.
Aut. teisės: 15min.lt
(6)
(0)
(1)

Komentarai (2)