Garsiausias pasaulio fizikas Stephenas Hawkingas žada tapti tikra įžymybe: „Maniau, niekas manęs į kosmosą neims, bet kai pasiūlė, aš iškart sutikau“  ()

Britų fizikas Stephenas Hawkingas rengiasi skristi į kosmosą kompanijos Virgin Galactic erdvėlaiviu. Apie tai jis paskelbė programoje Good Morning Britain, perduoda The Times.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Maniau, niekas manęs [į kosmosą] neims, bet [Virgin Group savininkas] Richardas Bransonas pasiūlė man vietą Virgin Galactic, ir aš iškart sutikau“, – pasakojo Hawkingas.

Mokslininkas pridūrė, kad skrydis į kosmosą galėtų padaryti jį laimingą.

Duodamas interviu, Hawkingas taip pat aptarė JAV prezidento rinkimų rezultatus. Profesorius spėjo, kad dėl Trumpo atėjimo į valdžią jis nebėra laukiamas svečias JAV.

1963-metais Hawkingui buvo diagnozuotas lėtinis centrinės nervų sistemos susirgimas – lateralinė amiotrofinė sklerozė. Dėl ligos is liko visiškai paralyžiuotas. 1985 metais mokslininkas prarado galimybę kalbėti ir ėmė naudotis kalbos sintezatoriumi.

75 metų amžiaus profesorius Hawkingas – vienas iš žymiausių dabarties fizikų teoretikų. Jis išgarsėjo savo darbais juodųjų bedugnių ir Visatos kilmės srityje.

Virgin Galactic sklandytuvas skirtas turistinėms kelionėms iki Žemės atmosferos ribos su kosmosu, ne skrydžiui orbitoje. Kelionė šešiems keleiviams kainuoja apie 200 tūkstančių dolerių. Bilietus jau užsisakė apie 800 žmonių, tarp kurių aktorė Angelina Jolie ir daininkė Lady Gaga.Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(25)
(1)
(24)

Komentarai ()