4 nemalonių keleivių grupės, kurios skrydžių palydovus tiesiog varo iš proto  (2)

Kai kalbama apie ilgus skrydžius, kai kurie keleiviai būna nemalonesni nei kiti. Skrydžių palydovas Bradas Bernoullis sutiko papasakoti, kokie keleiviai skrydžių palydovus tiesiog varo iš proto. Taigi, nuo slapčia įsinešamo alkoholio iki maldų netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje – su tokiais dalykais labai dažnai tenka susidurti skrydžių palydovams, rašo news.com.au.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

1. Savanaudiški tėčiai

Pasak B.Bernoulli, nėra retas atvejis, kad vyras, dažnai keliaujantis darbo reikalais, sėdi verslo klasėje, o tuo metu jo žmona su vaikais skrenda ekonominėje klasėje. Toks elgesys yra labai savanaudiškas, tačiau pasitaiko ir išskirtinai bjaurių atvejų. Skrydžio palydovas atskleidė, jog yra buvę net ir taip, kad toks keliautojas iš verslo klasės paprašo nunešti šampano jo žmonai į ekonominę klasę ir tuomet dar pabando parodyti skrydžių palydovams nederamą dėmesį.

2. Šėlstantys vyrai

Vyrai, kurie atsiduria lėktuve padauginę alkoholio ir nusiteikę agresyviai ne tik nemaloniai nuteikia bendrakeleivius, bet ir kelia problemų skrydžio palydovams. „Esu įpratęs matyti chuliganiškos išvaizdos vyrus, kurie vos įlipę į lėktuvą bando gerti savo įsineštą alkoholį ir paskui netgi ima žaisti įvairius žaidimus“, - prisipažįsta skrydžio palydovas.

3. Mokinių grupės

Nemažai problemų skrydžių palydovams kyla ir su mokinių grupėmis. „Skrydžių palydovams tenka spręsti ir suvaldyti įvairiausias su vaikais susijusias situacijas. Pavyzdžiui, ką daryti, kai populiariausieji nenori sėdėti kartu su mažiau populiariais vaikais“, - apie mokinių suvaldymą pasakoja B.Bernoullis.

4. Bažnyčios grupės

Bažnytinės grupės skamba kaip visiškai nekenksmingi keleiviai. Tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. „Kartais jie sugalvoja ploti ir sudaryti maldos ratą lėktuve. Arba prasideda diskusijos apie tai, kaip Dievas valdo lėktuvą, jį pakelia ir nuleidžia“, - neįtikėtinomis istorijomis dalijasi skrydžių palydovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TV3
TV3
(22)
(12)
(10)

Komentarai (2)