„Regitra“ informuoja apie permainą vairuotojo pažymėjimų išdavimo tvarkoje: bus galima gauti pažymėjimą internetu, bet yra dvi būtinos sąlygos  ()

„Regitra“ paskelbė apie permainą vairuotojo pažymėjimų išdavimo tvarkoje – nuo šiol vairuotojų nuotraukos bus daromos ne tik padaliniuose.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jos ir asmenų parašai bus imami iš gyventojų registro, todėl atsiras galimybė internetu pasikeisti vairuotojo pažymėjimą.

Yra sąlyga

Esminė sąlyga – asmuo turi turėti ne seniau kaip prieš 5 metus išduotą asmens tapatybės dokumentą.

Norint pasikeisti vairuotojo pažymėjimą internetu, reikia atitikti šiuos du reikalavimus: turėti ne senesnę kaip 5 metų nuotrauką, kuri buvo daryta atnaujinant asmens tapatybės dokumentą, ir galiojančią medicininę pažymą.

Svarbu pastebėti, kad „Regitra“ informaciją apie vairuotojo sveikatą savo sistemoje turi, jei sena pažyma vis dar galioja arba naujoji yra pateikta elektroniniu būdu.

Didžioji dalis Lietuvos medicinos įstaigų tokius duomenis teikia jau kurį laiką.

Jei asmens nuotrauka galioja, vairuotojui belieka nuvykti į medicinos įstaigą pasitikrinti sveikatą.

Fiziškai apsilankyti „Regitros“ padalinyje nebereikia.

„Anksčiau susidurdavome su problema, kad norėdamas pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, žmogus turėdavo atvykti į „Regitros“ padalinį.

Taip buvo dėl to, kad jam reikėdavo nusifotografuoti iš naujo bei pateikti medicininę pažymą. Džiaugiamės, kad nuo šiol vairuotojo pažymėjimą internetu galės užsisakyti dar daugiau žmonių“, – sako „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Užsisakydavo pradedantieji

Iki šiol vairuotojo pažymėjimą internetu galėjo užsisakyti tik pradedantieji vairuotojai, kurie laikiną vairuotojo pažymėjimą keičia į ilgalaikį, t. y. galiojantį 10 metų.

Asmenys turėjo tokią galimybę, nes vairuotojo nuotrauka buvo daryta vos prieš dvejus metus.

Asmenys, kurie atitinka išvardytas sąlygas, užsisakyti naują vairuotojo pažymėjimą gali „Regitros“ vairuotojų portale. Primename, kad vairuotojų patogumui yra sudaryta galimybė užsisakyti dokumentą su pristatymo į namus paslauga.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(7)
(1)
(6)

Komentarai ()