Ką reiškia gyventi kaip senovės skandinavui? „Vikingai. Valgyk, renkis ir kovok kaip karys“  ()

Linksmoje ir įdomioje Kjersti Egerdahl knygoje „Vikingai. Valgyk, renkis ir kovok kaip karys“ apie vikingus ir vikingų laikotarpį sužinosite, ką reiškia gyventi kaip senovės skandinavui.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vikingai, tie senovės skandinavų jūrininkai, įkvėpė daugybę popkultūros fenomenų, tokių kaip „A&E“ serialas „Vikingai“, „Toras: Ragnarokas“ ir be perstojo augantis vikingų LARP pasaulis.

Vikingai buvo sudėtinga ir užburianti bendruomenė. Čia buvo įgudusių amatininkų, gabių pirklių, darbščių ūkininkų ir narsių jūreivių.

Legendinio vikingų palikimo įkvėpta knygos autorė Kjersti Egerdahl jums siūlo įdomų ir nuotaikingą pasakojimą, padėsiantį suprasti, kas buvo tie vikingai ir kaip jie gyveno: nuo senovės skandinavų kasdienybės iki kovų ir nuotykių paieškų. Sužinosite, kaip vikingai valgė, rengėsi, kovojo, kaip statė karo laivus, kurie jų gyvenime atliko didžiulį vaidmenį, kaip nepaklysdavo plačiajame Atlanto vandenyne, nes sugebėdavo pasinaudoti tuometine navigacija – gamtos ženklais, kaip pritaikė Saulės akmenį, kad išlaikytų kursą jūrose, kaip gamino ginklus, net kaip pynė barzdas į kasas. Knygoje rasite įvairių įdomių istorinių pasakojimų apie vikingų užkariavimus, garsiuosius plėšimus, žymius karius, mitologiją, pomirtinį pasaulį ir daugybę kitų dalykų.

 

 

K. Egerdahl knygoje pateikia ir daugybę ištraukų iš kronikų, senovės poemų. Itin įdomūs knygos intarpai „Šiuolaikiniam vikingui“, kuriuose patariama, ką iš vikingų gyvenimo galima pritaikyti šiais laikais. Jei norite daugiau sužinoti apie vikingus, pasinaudokite knygos gale pateikiamu įvairiuose pasaulio kampeliuose esančiu muziejų sąrašu ir internetinėmis nuorodomis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(8)
(4)
(4)

Komentarai ()