Neįtikėtina: JAV žvejys tikina buvęs prarytas ir išspjautas banginio  ()

Jungtinėse Valstijose vienas žvejys teigia buvęs prarytas ir tada išspjautas banginio. „Aš panėriau omarų, ir tada kuprotasis banginis mėgino mane suėsti“, – penktadienį pasakojo Michaelis Packardas iš Provinstauno Masačūsetso valstijoje. Jūrų žinduolis jį esą išspjovė praėjus 30-40 sekundžių, jis didesnių sužalojimų nepatyrė.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Visas mano kūnas nusėtas mėlynėmis, tačiau kaulų lūžių nepatyriau“, – pasakojo toliau M. Packardas. Jis buvo apžiūrėtas ligonėje ir vėl paleistas.

Interviu vietos stočiai „CBSN Boston“ žvejys sakė, kad buvo maždaug 13 metrų gylyje, kai staiga pajuto stiprų smūgį ir „viskas aptemo“. Pradžioje jis manęs, kad jį užpuolė ryklys. Tačiau kadangi nebuvo dantų, jis stiprių skausmų nejuto.

„Tada aš supratau, o Dieve, esu banginio nasruose, ir jis mėgina mane praryti“, – tęsė pasakojimą vyras. Jis manęs, kad mirs, tačiau banginis išnėręs į vandens paviršių ir jį išspjovęs. „Aš buvau išsviestas į orą ir atsidūriau vandenyje“, – tikino M. Packardas.

Tai sunkiai įtikėtina istorija, tačiau žvejys turi liudininką: Josiah Mayo kartu su juo plaukė į jūrą ir tuo metu buvo laive. J. Mayo padėjo M. Packardui išsikapstyti iš vandens ir iškvietė gelbėtojus.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(5)
(3)
(2)

Komentarai ()